Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4. Srebrna Quattarzyna Avant by Mucha


Shiftback

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie 225/40/18... jakoś za chudo, nie? Może dlatego że felga jest za pełna przy rancie. :mellow: Może złudzenie, zobaczy się jak wszystkie cztery włoże.

Na razie zdobyłem alternator :) czeka na montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie powiedziałbym, że to 18 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie 225/40/18... jakoś za chudo, nie? Może dlatego że felga jest za pełna przy rancie. :mellow: Może złudzenie, zobaczy się jak wszystkie cztery włoże.

Na razie zdobyłem alternator :) czeka na montaż.

Mam taką samą felgę ale u mnie wygląda to całkiem inaczej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawia wrażenie siedemnastki to fakt... Felga z rantem od razu zawijającym do wewnątrz automatycznie poszerzy koło.... :eusathink:

Zadowolony jestem z 17-tek tak więc dla mnie plus, choćby ze względu faktyczne poszerzenie obręczy.

Poza tym..:

Tak samo 18" jak i poprzednie 17" na ET35 satysfakcjonuje mnie z powodu odległości od nadkola Tył 2-3mm i przód 10mm (mogę dać dystans 8mm)

Przy nowym umownie zwanym "Porsche Twist" samo osadzenie środka felgi wybiega ponad zarys auta, bedzie fajnie ułaje :wink:

Zaraz je zmontuje mam nadzieje ze wrazenie zniknie..

Obraz_603.jpg


No właśnie 225/40/18... jakoś za chudo, nie? Może dlatego że felga jest za pełna przy rancie. :mellow: Może złudzenie, zobaczy się jak wszystkie cztery włoże.

Na razie zdobyłem alternator :) czeka na montaż.

Mam taką samą felgę ale u mnie wygląda to całkiem inaczej :P

dasz fotke? tylko nie z prawilnego profilu, jakoś skos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mojego tematu :P Jeden niżej niż twój prawdopodobnie :)

No patrzyłem, i na moje oko to 19" jest - jak na 18" dałbyś 35 profil opony to koło by zmalało, a twoje pięknie wypełnia nadkole.

U mnie na bank 8jx18" i guma 225/40/18 :eusathink: wtf....

Okej, alternator zmieniony, problem znikł - jest dobrze.

Felgi założone, dobrze siadły, chociaż z prawej strony musiałem przyrezać mocowanie nadkola przodu bo troche przycinało oponke...

Obraz_615.jpg

Obraz_609.jpg

Obraz_610.jpg

Obraz_612.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga świetnie się zgrywa z budą B5, według mnie niczego już tu nie brakuje.
Zderzak poliftowy cały w kolorze też ładnie stroi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie.... ale wolałbym custom jakiś taki, nie eSka ale też fajny, na dziś w cenie zderzaka byłby gwint, przyda sie bardziej :wink:


siema... przyjrzłem si

Nigdy w życiu nie powiedziałbym, że to 18 :decayed:

przyjrzałem się temu problemowi... spotkałem na "światłach" BWW z profilem 35 a jednak koło było"małe" wg mmnie chodzi o zaciągnięcie felgi pod spód, im większy dystans od nominału cala tym optycznie bedzie się zmniejszać, u mnie widać to na frezie który powinien kończyć felge, jednak po frezie, przetłoczeniu felga jeszcze idzie kawałek na zewnątrz...optycznie, bo po zewnętrznej jest 19 calów :lol: i można ciągnąć :P drastycznie spadł komfort jazdy :thumbdown:

-Przekładnia po regernacji, ciekł płyn, jednak leci na reklamacje bo strzela, jak przyklejona do kolumny

-Prostowanie felg

-Drugi kompletny rozrząd po 80tys km :a4fan: rżniemy... wcześniej przez to że to nie ori, ori daje 120tkm

-Prawie rok po remoncie główki i wymianie turba, ciągnie jak szalona..olej bez nawet najmniejszego ubytku

znalazłem stare fotki... mały kontrast, póżniej zrobie większy...

:hi: dosłownie czapka z głowy, ja konczyłem podstawówke jak te auta wychodziły, 180ps pełna skóra pdw, ....maluchy polonezy i skody królowały.. sory Fiaciki 125 tez...

20121123027.jpgObraz_610.jpg

zamierzam pociągnąć po sofcie zamiast logo audi na klapie bagażniga , napis "turbo" od porsche .... co wy na to..? :eusathink:

Edytowane przez Shiftback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie autko wyprowadzone na odpowiednia droge.dobrze ze rezales pierw wyglad,bo jak bys zaczal modzenie mocy to do teraz pewnie nie wygladala by tak :P

bo widzisz,z moca jest tak ze wystarczy raz sprobowac a potem tylko leci z gorki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie autko wyprowadzone na odpowiednia droge.dobrze ze rezales pierw wyglad,bo jak bys zaczal modzenie mocy to do teraz pewnie nie wygladala by tak :P

bo widzisz,z moca jest tak ze wystarczy raz sprobowac a potem tylko leci z gorki :P

z ciekawostek... poprzednią właścicielką była włoszka, urodzonona lat 3 przede mną, można by jej fotki wysłać :wink:

Edytowane przez Shiftback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki.... :) pochwałki zawsze wskrzeszają nowe pomysły :naughty::wink:

-sprzęglo AWX

-przednia szyba nówka

-wosk na zimę i przegląd nadwozia, podwozia

-wiele innych reperaturek

- nowy napinacz i łańcuch z czyszczeniem miski i smoka

Obraz_664.jpg

Obraz_658.jpg

Obraz_667.jpg

przy unoszeniu silnika, czołowa szyba nie wytrzymała nacisku, i tak była do wymiany


pozdrawiam

Edytowane przez Shiftback
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier po umyciu i dodaniu troszkę polimeru świeci się podobnie jak twój ,nawet polerki nie trzeba .Ly7w bardzo ładnym jest kolorem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl s4, przod w kolor a progi seria tylko bez listew czy co robiles? Chcialwm usunac u siebie te gumy i pomalowac progi w kolor ale po gumach zostaja dziury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl s4, przod w kolor a progi seria tylko bez listew czy co robiles? Chcialwm usunac u siebie te gumy i pomalowac progi w kolor ale po gumach zostaja dziury :D

u mnie były bolce, dlatego łatwo było usunąć, odciąć. jedynie na końcówkach progów są otwory, które wymagałyby interwencji blacharza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...