Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] A4 B8 Avant jak smoła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ot, słabo wyposażona wersja, ale koffana i cholernie wdzięczna!

audik01.jpg

audik03.jpg

audik02.jpg

audik04.jpg

A tak się bujam, testując przy okazji kamerkę.

Opublikowano

A nie lepiej było kupić B7 dobrze wypasionej ? bo rzeczywiscie coś bida w wyposazeniem :wink:

Tak czy siak graty zakupu :thumbup1:

Opublikowano

Do rezania w sam raz :wink:

gratulacje!

Opublikowano

Będzie co robić. :naughty: Bezawaryjności! :good:

Opublikowano
  • Autor

Rezanie jakoś szczególnie mnie nie interesuje, ale w planach mam zawirusowanie pod 180 KM, przyciemnienie szyb i wstawienie podłokietnika. Co później - zobaczy się. :grin:

Opublikowano

golasek straszny niestety.. ale jest co zmieniać :wink:

Rezanie jakoś szczególnie mnie nie interesuje, ale w planach mam zawirusowanie pod 180 KM, przyciemnienie szyb i wstawienie podłokietnika. Co później - zobaczy się. :grin:

poczekaj, poczekaj.. też tak kiedyś mówiłem. to forum zaraża :facepalm::grin:

Opublikowano

:whistling:

BTW jak będziesz wybierał tunera, który będzie miał zmienić moc w Twojej audiczce to wybierz dobrze. :wink4: Poczytaj, popytaj o opinie i dopiero się zdecyduj. :cool:

Opublikowano
  • Autor

Na razie jakoś się trzymam, ale pewnie kiedyś zacznę rezać, wszystko w swoim czasie:).

Opublikowano

Golas czy nie golas... B8 w każdej postaci przyciąga uwagę na ulicy, ładnie go nawoskuj na lato i będzie gucio :pali: Witamy

Opublikowano
  • Autor

No fakt, ludzie kręcą głowami:). Zresztą ja też długo kręciłem, dlatego w końcu przytuliłem. :banan:

Opublikowano

zaczniesz szybciej niż myślisz hehe :decayed:

fajna furka gratulacje :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki. Wpadłem na pomysł, co jeszcze będę rezać. Malunek alusów na smołę. Ile taka zabawa kosztuje, orientacyjnie?

Opublikowano

za swoje dałem 240 zł z piaskowaniem, malowaniem i piekarnikiem na ciemny (czarny) grafit :wink:

Opublikowano

Następny czarnuch w klubie:banan:Bezawaryjnośći:wink:

Opublikowano

Garty zakupu ale pierwsze co bym zrobił to założył bym xenon :)

Opublikowano

B8 jak każde czyli ładne :wink:

gdy ja kupowałem swoje B8 to podstawa był xenon i led bez tego nawet gdyby auto miało wszystko to i tak bym go nie kupił.

Tak czy siak gratuluje zakupu i witamy w klubie B8 :naughty:

Opublikowano

fajny golasek jak co to mumen ma podłokietnik na handel bo pakował skóry...

Opublikowano
  • Autor

Hehe, akurat na ksenony mam... wywalone. :polew:

Opublikowano

The Prodigy :kox:

Ładna furka, niech służy !

Opublikowano

Ja mam ze 2 podlokietniki gdzieś w garażu jak cos to PW :)

iPad Tapatalk HD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.