Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrclaguna dzieki :kox:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ostatnio to zawsze musi dowalić śniegu na Spota :/

Opublikowano
  • Autor

Na ulicach nie ma sniegu :wink4: Zresztą temperatura jest plusowa to szybko topnieje :kox:

Opublikowano
  • Autor

Są targi, ale mysle ze miejsce dla nas sie znajdzie :good: a jak by parking był cały zajety to pojedziemy za biedronke :naughty:

Opublikowano

Są targi, ale mysle ze miejsce dla nas sie znajdzie :good: a jak by parking był cały zajety to pojedziemy za biedronke :naughty:

Dla nowicjuszy na ulicy Hetmańskiej :)

Opublikowano

chyba tak dużo miejsca nie zajmujemy na spotkach :good::mysli: obok McDonald's ps Pilot_24 na postojówkach to się śmiga hhe pozdro....

Opublikowano

Nie wiem czy się wciśniemy na Podpromiu :)... jak by Was nie było na Podpromiu to zaglądnę na Hetmańską

Opublikowano

karwa, pada deszcz :kwasny:

Opublikowano

pogoda kiepska i zamieszanie na Podpromiu z powodu Targow i ta pogoda :thumbdown: pare autek dzis bylo :cool1:

Opublikowano

wrclaguna troszkę za mało ale było nieźle i pogoda do bani ...

Opublikowano

wpadlem kolo 17.20 ale juz Audic nie było :confused4: za pozno mi sie przypomnialo :chytry:

Opublikowano

Dzisiaj w Przeworsku koło 17:00 widziałem granatowego sedana z naklejką klubową na klapie. Rejestracji nie zdążyłem złapać, ale to na pewno nikt z Pska. Widziałem tylko tył i wyglądał jak GMa . Ktoś z rzeszowskich ?

Opublikowano

Dzisiaj przed ósmą na Piłsudskiego w Rzeszowie, czarna z klubową naklejką. Pozdro dla Kierownika z Blondyną . blachy chyba RSA :good:

Opublikowano

Dzisiaj w Przeworsku koło 17:00 widziałem granatowego sedana z naklejką klubową na klapie. Rejestracji nie zdążyłem złapać, ale to na pewno nikt z Pska. Widziałem tylko tył i wyglądał jak GMa . Ktoś z rzeszowskich ?

Namierzaj, namierzaj :tongue4: , to nie ja jechałem :decayed: ( moja nie ma naklejki, a logo od Czakiego )

Opublikowano

Dzisiaj przed ósmą na Piłsudskiego w Rzeszowie, czarna z klubową naklejką. Pozdro dla Kierownika z Blondyną . blachy chyba RSA :good:

Pozdro również , ja jeszcze rano spałem, kojarzę jedynie Czarne B6 gdzieś się przewinęło, ale za bardzo spałem :confused4:

Opublikowano

Pany pytanie do jadących na zlot do Bukowiny o której wyruszacie i skąd, bo ja jako chyba jedyny z lubelszczyzny będę jechał i akurat trasa przebiega mi przez Rzeszów, więc może się doczepię :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Chudi zapytaj na PW wrclaguny i GM'a o której planują ruszać :wink4:

Opublikowano

Pany pytanie do jadących na zlot do Bukowiny o której wyruszacie i skąd, bo ja jako chyba jedyny z lubelszczyzny będę jechał i akurat trasa przebiega mi przez Rzeszów, więc może się doczepię :gwizdanie:

jeszcze troche czasu jest :wink4: ugadamy sie co i jak , w grupie razniej bedzie :)

Opublikowano

Witajcie :hi:

Czy ktoś używa anteny do cb Sirio AS-100?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.