Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

282aa2d9106647a6med.jpg

:dance2::silacz:

Zrobisz całe body Sline + podwójny wydech, zapodasz większe fele, obniżysz i wtedy zadasz sobie pytanie czy jest równie szybkie jak wygląda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to oni ci zrobią tak ze przeleją ci kasę na konto i nic nie będziesz miał do gadania.

Dzwoń do ubezpieczyciela i niech wysyła na maila wycenę szkody i jak będzie mało to pisz od radu odwołanie dadzą na pewno więcej. Oni się teraz tak wycwanili że płacą marne grosze, ja bym tak łatwo się nie dał. A kasę to pewnie już dawno powinieneś dostać tylko specjalnie przeciągają żeby jak najpóźniej wypłacić ja też tak miałem :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyślą na maila i d*pa. tylko listownie Cię informują a zanim przyjdzie list to masz kasę na koncie. wtedy masz 7 dni na odwołanie i ewentualnie po rozpatrzeniu na Twoją korzyść moą dopłacić... cosik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim są potrzebne faktury na cześci i robocizne bo na gębę dadzą 1 - 1, 5 tyś więcej

problem polega na tym ze zrobiles co innego jak miałeś a odszkodowanie ma na celu przywrócenie do stanu z przed wypadku a jezeli sie nie da tego osiągnąć to rekompensata za utraconą wartość ale z tym to są już przeboje bo liczą amortyzację części jeżeli samochód ma > 3 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie był kosztorys a Rzeczoznawca ( oczywiście obcy :gwizdanie:) zrobił szkodę całkowitą :wink4:

wiecie jak to jest, części w audi drogie na fixa...

więc mam ponoć dostać 70% wartości auta i samochód w rozliczeniu :wink4:

no i osobno zdrowotne ponieważ mam gorset , rehabilitację, 3 tygodnie na L4 byłem... straszne rzeczy się działy :gwizdanie:

tak że tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wlasnie. zdrowotne idzie osobno z OC Sprawcy. Juz wzialem adwokata Ktory bierze 20% od wygranej kwoty wiec nic nie trace. Kolejna rzecz to moje NW (ja mam polise w PZU) i tutaj tez cosik sie nalezy wiec w sumie z trzech zrodel trzeba ciagnac.

p.s.

moze ma Ktorys z Was Kogos kto pracuje w wypozyczalni samochodow ?

dalbym na jacka danielsa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s.

moze ma Ktorys z Was Kogos kto pracuje w wypozyczalni samochodow ?

dalbym na jacka danielsa :wink4:

jakie auto cię interesuje ?

dostawcze & busy , może miałbym kogoś (zupełnie bezinteresownie pisze, a jacka danielsa może wypić sam :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dziura: Co tu taka cisza ?

:decayed:

http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110114/REGION00/17054264

A co do jakości paliw to wiecie że tej zimy przy -15 ON zamarzła w zaworach na przepompowniach??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...