Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzę, ze frekwencja na spocie bedzie słaba... :thumbdown:

GM, Hauzer, a co z Wami??????????

Ja będę napewno... Mam nadzieje, ze nie sam...

Czyli oficjalnie:

SPOT RZESZOWSKI

DATA: 3 LUTY 2008

MIEJSCE: PARKING PRZY URZĘDZIE WOJEWÓDZKIM (UW)

GODZINA: 14

OBECNOŚĆ: OBOWIĄZKOWA :)

Lista chętnych:

- Szuder

- Slaweq

- mA4ciek

- Andrzej

-

ja oczywiscie jestem chetny ale jednak nie bede w stani sie pojawic 3-go na spocie (pracuje ) ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM odwiedzimy Cie w pracy całą ekipą :>

Slaweq oczywiscie zapraszam parking duży :polew: :polew: a wtedy moge wam zagwarantowac ze bede z wami duchem,ciałem,i nawet mój samochód bedzie z wami tylko powiedz w której czesci mam zaparkować :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pomysł jak sie zrobi ciepło to zapraszamy wszystkich do Arłamowa na spot :-) warunki są tam takie - > http://pl.youtube.com/watch?v=sG3uhUdx08o&feature=related 1200m prostej pas lotniska z boku plac duży na grilla i parking, wiec jak by byli chętni to możemy pomyśleć bliżej wiosny :-)

WADY: trudny dojazd, trzeba max w 2 auta jeździć ja jechałem w 4 równolegle i wywaliło mi przednia szybę kamieniem :-(

ZALETY: zabawa na cały dzień, piękne widoki, pod koniec prostej można załapać 180km/h , asfalt prosty bez dziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arłamów :> polecam także

Pas lotniskowy niczego sobie jest :P można testy zrobić. Tylko z tego co pamietam to nieliczni by tam dojechali bo na pas raczej trudno ludziom trafić przez lasy :polew:

Ale warunki na spota idealne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez się podoba pomysł z Arłamowem... Tylko czy ja tam dojade, skoro jest utrudniony dojazd??? Ja czasem mam problem z przejechaniem większych progów zwalniających...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśmy za każdy razem trafiali inna drogą :-) raz przez las....a raz asfaltową piękną dróżką .... wiec albo by sie ludziom namiar gps albo pierwsze spotkanie w jakimś ogólno dostępnym miejscu i wtedy wspólny 5km dojazd do samego lotniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuwa ja też się piszę-----zajebiaszcza sprawa ten Arłamów. lepiej umówic się w jakimś centrum i razem pojechac ekipą co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, masz rację, najlepiej spotkać się w ogólne znanym miejscu i razem tam pojechac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson, nie mam go przy sobie, bo jestem w pracy. Mam go w domu, u rodziców. Jak bede u nich na weekendzie, to Ci wyśle... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mysle że dyskusja odnosnie jazdy na Arłamów jest zbędna... wiadomo że jak już to razem jedziemy a nie kazdy osobno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie se policzyłem Tarnobrzeg-Arłamów 220 km :shocked: -nie ma gdzieś bliżej jakiegoś lotniska....a może to dobry pomysł na spota majówkowego, jak bedzie długi weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iverson nie narzekaj, że daleko :polew: Angela na spot do Tarnowa jechala z Wawy ok 300 km :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...