Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

TE SPOTY TO CORAZ WIEKSE PORAZKI[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 18:09_________________________________________________CO TO ZA SPOTY JAK CO TYDZIEN SA 3 MAX 4 AUDICZKI

Opublikowano

TE SPOTY TO CORAZ WIEKSE PORAZKI[br]Dopisany: 24 Lipiec 2011, 18:09_________________________________________________CO TO ZA SPOTY JAK CO TYDZIEN SA 3 MAX 4 AUDICZKI

:oklaski: :oklaski: :oklaski: popieram

wczorajszy wypad też zakończył się na składzie dwuosobowym, no ale cóż nie wnikam . Ja bynajmniej nie żałuję spotkania wczorajszego :wink4:

Opublikowano

no ja miałem dzisiaj być na Spocie ale nie zdążyłem ;( miałem się pochwalić nowym nabytkiem... ale obiecuję że się poprawię się :wallbash::cool1:

Opublikowano

ja w osobotę o 23.00 zakończyłem odawadnianie terenu z pod garażu tak że sorka ale nie miałem ochoty się nigdzie ruszać z domu - prysznic i nyny :confused4:

co do spotów samochodowych to ja już się wypowiadałem :>

Opublikowano

a My byliśmy z Markiem :decayed:

wrclagunabędziesz jutro na spocie?

Dopiero teraz wlazlem na neta :decayed: ... nie bede bo jestem :drunk:

spoko, innym razem Cię dopadnę :tongue4::wink4:

Opublikowano

Ja mam nadzieje ze uda mi sie na nastepnym spocie pojawic :decayed: juz mnie troche nie było :confused4: a w ta sobote bylem na weselu i niedziela poprawiny takze nie mialem jak :(

Opublikowano

ktoś z forum z okolic Strzyżowa ????? blachy http://www.smog.pl/wideo/46449/mega_udana_bramka_weselna/

Kur...a toż to Markuszowa, wioska przez górkę ode mnie.

Filmik widziałem ale nie skojarzyłem wcześniej faktu. :kox:

Opublikowano

fajna pogoda.... a rano wyjeżdżam w bieszczady na 4 dni... no co za pogoda :wallbash::thumbdown::disgust::angry:

Opublikowano

ktoś z forum z okolic Strzyżowa ????? blachy http://www.smog.pl/wideo/46449/mega_udana_bramka_weselna/

Kur...a toż to Markuszowa, wioska przez górkę ode mnie.

Filmik widziałem ale nie skojarzyłem wcześniej faktu. :kox:

,

tak myślałem bo też znam te tereny ale nie byłem pewien czy to markuszowa czy gdzieś w okolicy wiśniowej

Opublikowano

podobno sierpień ma być upalny... jakoś mi się tak nie wydaje... :thumbdown:

Opublikowano

szczerze ? to ja już tylko liczę na polską złotą jesień...

Opublikowano

koledzy wiece gdzię na Podkarpaciu jest jakiś 'szrot ' ?

Opublikowano

a o co dokładnie Ci chodzi?

Opublikowano

gdzie są jakieś rozbitki,angole,popowodziowe auta

Opublikowano

gdzie są jakieś rozbitki,angole,popowodziowe auta

jak będziesz się wybierał to daj znać wcześniej na forum ;).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.