Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy polećcie dobrą hamownie w Rzeszowie i jego okolicy.

Chcesz program zrobić czy tylko sprawdzić MOC :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=218423.0

na stronkę już coś tam info jest wrzucone :-)

www.maxiservice.pl ale programy też robimy tylko ze wszystko z V-techa czyli delikatne programy itp

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakieś sklepy spożywcze są dziś otwarte w Rzeszowie??

Opublikowano

Blaszak na Lewakowskiego 13 jest bankowo otwarty do 20 albo 22 :)

Opublikowano

panocki mam pytanko ma ktoś felgi 18 z ET 35 :hi: jak by była możliwość przymiarki bo chce zakupić i nie wiem czy wejdzie taka bez ocierania o rant nadkola :gwizdanie:

mam takie na lato. wejdą bez problemu i nic nie ociera :good:

Opublikowano

Blaszak na Lewakowskiego 13 jest bankowo otwarty do 20 albo 22 :)

Kurde gdybym zaglądnoł tu wczesniej ;) zapomnialem całkowicie o tym święcie i zostałem bez zapasów :D:wallbash:

Opublikowano

Panowie ( i Pani) jak z tym spocikiem jutro ?

Podpromie ---> MH ??

Czy

Podpromie ---> Podpromie bo na MH tłumy ;D

Opublikowano

Panowie ( i Pani) jak z tym spocikiem jutro ?

Podpromie ---> MH ??

Czy

Podpromie ---> Podpromie bo na MH tłumy ;D

dzisiaj w MH o 14.00 było 9 miejsc wolnych :decayed: w tym myjnia i miejsca dla Inwalidów :wink4:

Opublikowano

wiem bo wtedy akurat bylem :decayed: ale udało sie upolować miejscówe idealnie koło wejścia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Podpromie dzisiaj zajęte..., to może ten parking podziemny koło Tesco??

Opublikowano

Podpromie dzisiaj zajęte..., to może ten parking podziemny koło Tesco??

Byłem tam dzisiaj i po zjezdzie na parking po lewej stronie bliżej końca jest dobrze oświetlone miejsce także można się tam ustawić w kółko furami między filarami i elegancka miejscówa gotowa :)

Opublikowano

a ten parking koło tesco nie jest zamykany wieczorem ?? :confused4:

Opublikowano

Mysle ze o 16 jeszcze nie będzie zamknięty

Opublikowano

a ten parking koło tesco nie jest zamykany wieczorem ?? :confused4:

zamykają go,ale po zamknięciu Galerii Nova

http://www.galeriehandlowe.pl/go.live.php/PL-H1013/prezentacja-centrum-handlowego/SNjk1/galeria-nova.html?title=Galeria%20Nova

Galeria ta zamyka się w niedzielę o 16-ej, tak więc kiepsko :thumbdown:

Opublikowano

Parking jest często otwarty i do 22 w tygodniu więc dzisiaj spokojnie do 18 moze nawet 19 będzie open :) ludzie pracujący w novej nie od razu jadą do domu a auta zostawiają wlaśnie na podziemnym, tym bardziej że teraz są inwentaryzacje i dużo ludzi zostaje po godzinach.

Opublikowano

zostaje NOVA ew. naprzeciwko pod tesco ;P można by sprawdzić ten nowy parking piętrowy przy Plazie :)

Opublikowano

otwarty już jest?

Opublikowano
  • Autor

Teraz to nie ma co kombinować, niech bedzie NOVA :good:

Opublikowano

O ja Was mam w nosie. Nie odświeżyłem sobie strony, pojechałem na podpromie, poczekałem do16:15 i do domu :mysli:

ale nic, jade na rynek na WOŚP :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.