Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też nie dałem rady, miałem wypad do szoszonów po tanią ropkę (3,50/l )i browara :grin:

Szkoda, może następnym razem :wink:

A miejscówka taka sobie..trochę ciemno :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pierwszy spot w 2014 w innej miejscówie i za dnia? Lepiej będzie pooglądać autka a i foty lepiej wyjdą :wink:

Panowie, piękna marka, piękna pasja, nie widzę powodu by chować się o zmroku w podziemnych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucę foty, tylko napiszcie jak to z tymi tablicami (trochę nie che mi się ich zakrywać), zaznaczyć też trzeba że kilka aut już pojechało i są tylko Ci co zostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekhxc - na następny już wpadnę to wypalimy po fajce pokoju :palacz:

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Pany, potrzebuję przejechać na czarny mat samą srebrną listwę atrapy zderzaka s-line. Może Komuś zostało odrobinkę plasti-dipa ? Zapłaciłbym przesyłkę (lub odebrał na mieście) i dorzucił parę zeta za resztkę preparatu ? Żeby starczyło dwie warstwy na sam chromik :

Be_Funky_DSC00315_jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, piękna marka, piękna pasja, nie widzę powodu by chować się o zmroku w podziemnych :wink:

To nie chodzi o chowanie się w podziemiach. Od wiosny do jesieni spoty są na Podpromiu bo jest ciepło. W tym roku na razie zimy nie ma, ale uwierz że jak przywali śniegiem i konkretny mróz złapie to nie wytrzymasz na Podpromiu długo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ma ktoś może jedną wlepkę A4klub na zbyciu? :-) Nie chce aż 5 szt bo mi styknie jedna :-P

Mogę Ci odstąpić jedną; spykniemy się gdzieś na mieście albo na kolejnym spocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...