Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

26 stycznia zdecydowanie będę :decayed:

a kto z was będzie :whistling:

ja odpadam, w sobote szykuje mi sie ostre :drunk: wiec w niedziele nawet nie patrze w strone garazu :wink::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dzisiaj ochotę trochę :drunk: po całym tygodniu abstynencji :wink: ; poza tym jutro wyjątkowo zamiast na 18 to na 16 muszę być w pracy więc pewnie też nie dotrę :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem jechać ale drogi takie białe... wolałem się pokręcić u siebie po "mieście" :decayed:

To już 2 zima z Q a mi się chyba nigdy ten napęd nie znudzi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he nie narzekaj, tak nasze czarnuchy jak byly zapalone narobiły spalin, że aż ochroniarz przyszedl na interwencje hehe ja nie narzekam i pozdrawiam :cheesy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he nie narzekaj, tak nasze czarnuchy jak byly zapalone narobiły spalin, że aż ochroniarz przyszedl na interwencje hehe ja nie narzekam i pozdrawiam :cheesy

hahaha ale ja i tak nie zdarzylem sb zagrzac przez ten czas :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniknął post - skradziono białe B8.

.................................

z kolei dzisiaj rano 50 metrów od mojego domku było "Oszukać przeznaczenie VIII". Gościu osobówką wymijał na trzeciego cięzarówkę która wiozła bale drewna - naczepa wskutek nagłego hamowania się przewróciła a bale rozsypały się po całej drodze , przy okazji trafiając osobową alfę romeo. Na szczęście dostał przód a kabina cała, Kierowca z alfy powinien chyba pójść na jakąś pielgrzymkę.

Sprawca wypadku oczywiście sperdolił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to B8 skradzione? :kwasny:

Mam pytanie może wiecie, czy adapterki sprysków są w ASO od ręki czy na zamówienie? (I ewentualnie uszczelka czujnika sprysków):naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek jednak radio nie sciaga samoczynnie fal musze ustawiac recznie :D ale i tak go w zasadzie nie slucham bo mam inny bajer :D a bedziesz w niedziele na parkingu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adapterki sprysków dostępne 7 sztuk - info z przedwczoraj :naughty: 5pln za sztukę :doh:

No dzięki Jarek, no cena kurcze nie zła za kawałek plasticzku, jeszcze rok temu były po 2,80 zł (sprawdzałem komuś wtedy), ale cholera wtedy nie myślałem o spryskach :D

A udało mi się podgrzewane mgiełkowe wyrwać za 40 zł za 2 szt.:wink:

Sławek jednak radio nie sciaga samoczynnie fal musze ustawiac recznie :D ale i tak go w zasadzie nie slucham bo mam inny bajer :D a bedziesz w niedziele na parkingu ??

A moze gdzieś to w opcjach jest, u mnie na bieżąco lista aktualnie dostępnych stacji się pojawia. Czy będę w niedzielę nie wiem jeszcze ale mam pewną sprawę do Ciebie. Przy okazji powiem Ci że mam już softy TV free i podobno da radę po dziwnych kombinacjach by był polski i TV free.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem adapterki z miesiąc temu to płaciłem 2.8 za sztukę.

Slawek gdzie dorwałeś spryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W knapiku czy Autorudzie kupowałeś?

Spryski znalazłem na allegro, były 2 szt. jedna po 20 zł + 7 zł przesyłka, zadzwoniłem i zaproponował 2 szt. poza allegro z wysyłką za 40 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...