Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
fun to jest ośką na letnich :naughty:
chyba dla blacharza....:wink:

czas pokaże :whistling:

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

26 stycznia zdecydowanie będę :decayed:

a kto z was będzie :whistling:

Opublikowano
26 stycznia zdecydowanie będę :decayed:

a kto z was będzie :whistling:

ja odpadam, w sobote szykuje mi sie ostre :drunk: wiec w niedziele nawet nie patrze w strone garazu :wink::kwasny:

Opublikowano

Ja też mam dzisiaj ochotę trochę :drunk: po całym tygodniu abstynencji :wink: ; poza tym jutro wyjątkowo zamiast na 18 to na 16 muszę być w pracy więc pewnie też nie dotrę :kwasny:

Opublikowano

Ale nas było łoooooooooooo dobrze ze parking taki duzy :D:D:D

Opublikowano

ja dzisiaj zaliczyłem łyżwy pierwszy raz w życiu i ani raz na d*pę nie siadłem :grin:

polecam :kox:

objechałem 200 kilosów - Dębica i okolice :thumbup1:

Opublikowano

miałem jechać ale drogi takie białe... wolałem się pokręcić u siebie po "mieście" :decayed:

To już 2 zima z Q a mi się chyba nigdy ten napęd nie znudzi :kox:

Opublikowano

Burżuj :chytry:

Opublikowano

he he nie narzekaj, tak nasze czarnuchy jak byly zapalone narobiły spalin, że aż ochroniarz przyszedl na interwencje hehe ja nie narzekam i pozdrawiam :cheesy

Opublikowano
he he nie narzekaj, tak nasze czarnuchy jak byly zapalone narobiły spalin, że aż ochroniarz przyszedl na interwencje hehe ja nie narzekam i pozdrawiam :cheesy

hahaha ale ja i tak nie zdarzylem sb zagrzac przez ten czas :D:D

Opublikowano

mnie to już słów brak jak słyszę takie info :confused4:

Opublikowano

przykra informacja z rana :/

Opublikowano
przykra informacja z rana :/

tzn. jaka?

Opublikowano

zniknął post - skradziono białe B8.

.................................

z kolei dzisiaj rano 50 metrów od mojego domku było "Oszukać przeznaczenie VIII". Gościu osobówką wymijał na trzeciego cięzarówkę która wiozła bale drewna - naczepa wskutek nagłego hamowania się przewróciła a bale rozsypały się po całej drodze , przy okazji trafiając osobową alfę romeo. Na szczęście dostał przód a kabina cała, Kierowca z alfy powinien chyba pójść na jakąś pielgrzymkę.

Sprawca wypadku oczywiście sperdolił .

Opublikowano

Gdzie to B8 skradzione? :kwasny:

Mam pytanie może wiecie, czy adapterki sprysków są w ASO od ręki czy na zamówienie? (I ewentualnie uszczelka czujnika sprysków):naughty:

Opublikowano

adapterki sprysków dostępne 7 sztuk - info z przedwczoraj :naughty: 5pln za sztukę :doh:

Opublikowano

Sławek jednak radio nie sciaga samoczynnie fal musze ustawiac recznie :D ale i tak go w zasadzie nie slucham bo mam inny bajer :D a bedziesz w niedziele na parkingu ??

Opublikowano
adapterki sprysków dostępne 7 sztuk - info z przedwczoraj :naughty: 5pln za sztukę :doh:

No dzięki Jarek, no cena kurcze nie zła za kawałek plasticzku, jeszcze rok temu były po 2,80 zł (sprawdzałem komuś wtedy), ale cholera wtedy nie myślałem o spryskach :D

A udało mi się podgrzewane mgiełkowe wyrwać za 40 zł za 2 szt.:wink:

Sławek jednak radio nie sciaga samoczynnie fal musze ustawiac recznie :D ale i tak go w zasadzie nie slucham bo mam inny bajer :D a bedziesz w niedziele na parkingu ??

A moze gdzieś to w opcjach jest, u mnie na bieżąco lista aktualnie dostępnych stacji się pojawia. Czy będę w niedzielę nie wiem jeszcze ale mam pewną sprawę do Ciebie. Przy okazji powiem Ci że mam już softy TV free i podobno da radę po dziwnych kombinacjach by był polski i TV free.:wink:

Opublikowano

Kupowałem adapterki z miesiąc temu to płaciłem 2.8 za sztukę.

Slawek gdzie dorwałeś spryski?

Opublikowano

W knapiku czy Autorudzie kupowałeś?

Spryski znalazłem na allegro, były 2 szt. jedna po 20 zł + 7 zł przesyłka, zadzwoniłem i zaproponował 2 szt. poza allegro z wysyłką za 40 zł :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.