Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Ścigali się od strony szpitala, chyba polo z peugotem 206, Zapierniczali ostro:facepalm:jak dojechałem do watkema to pug stał na przystanku a polówka na pasie zieleni, silnik wydarło z niej i latarnie skosił bo leżała na ulicy

Dokładnie :wink: jak przejeżdżałem w sobotę po 20 tamtędy to Polówka stała skasowana na pasie zieleni a silnik leżał kilka metrów od niej. Latarnię wcale nie małą położył razem z betonem który jest w ziemi. Na bogato :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie następny spot 9 marca na Podpromiu :wink: Godzina zostaje ta sama, jak dzień będzie dłuższy to przesunie się na 16 lub 17.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ello ;) myślałem żeby w kwietniu zawitać do was na spota ale chyba terminem nie trafie w wasz :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem się zastanawiać, czy są jakieś różnice między skrzynią 5 a 6 biegową. (AWX a AVF). Czy ktoś z AWX na oponach 15'' może powiedzieć jakie ma obroty np. przy 160km/h (oczywiście na niemieckim autobanie, żeby było przepisowo :grin:). W AVF wychodzi mi 2900-3000 obrotów przy około 160km/h (odczyt z licznika).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chłopaki...jest ktos z was zalogowany na vag-podkarpacie.pl?bo miałbym sprawe a nie chce sie specjalnie tam logować dla jednej sprawy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie następny spot 9 marca na Podpromiu :wink: Godzina zostaje ta sama, jak dzień będzie dłuższy to przesunie się na 16 lub 17.

A ja mam od 9 do 14-go Warszawę :cry:.

A miałem taką nadzieje się spotkać.

Hmmm a może żonę wyślę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chłopaki...jest ktos z was zalogowany na vag-podkarpacie.pl?bo miałbym sprawe a nie chce sie specjalnie tam logować dla jednej sprawy..

ja jestem co ci trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Zacząłem się zastanawiać, czy są jakieś różnice między skrzynią 5 a 6 biegową. (AWX a AVF). Czy ktoś z AWX na oponach 15'' może powiedzieć jakie ma obroty np. przy 160km/h (oczywiście na niemieckim autobanie, żeby było przepisowo :grin:). W AVF wychodzi mi 2900-3000 obrotów przy około 160km/h (odczyt z licznika).

ja posiadam AWX skrzynia 5 , dzisiaj sprawdzę jakie ma obroty i krzyknę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema chłopaki...jest ktos z was zalogowany na vag-podkarpacie.pl?bo miałbym sprawe a nie chce sie specjalnie tam logować dla jednej sprawy..

jestem a co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie następny spot 9 marca na Podpromiu :wink: Godzina zostaje ta sama, jak dzień będzie dłuższy to przesunie się na 16 lub 17.

bardzo chętnie się zjawię ale troszkę później tak koło 16 niestety do 14 praca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, poszukuję opinii o firmie "diablo" z Zalesia k. Łańcuta - zajmują się przekładkami anglików, ktoś słyszał o takiej firmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ta sama ale, kolega robił w jakiejś firmie pod Łańcutem co przekłada angliki. Szybko zrezygnował gdy kilka razy był świadkiem że przyjechało auto, wypadło kilku kolesi i do właściciela po kase. Z tego co mi mówił to nie kupił by od nich ani nie dał im auta do zrobienia. ALE TAK JAK MÓWIĘ!! NIE WIEM CZY AKURAT O TĄ FIRME CHODZI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co do dzisiejszego spota na Podpromiu. Parking będzie zajęty bo o 14.45 jest mecz. Zastępczą miejscówką w takich wypadkach był zawsze parking na Hetmańskiej za Biedronką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest na parkingu za biedronką na hetmańskiej spot ma się rozumieć?

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 00:29 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 14:21 ----------

I nikt się nie chwali że spot się udał :wink:

Niektórzy się wymieniają obecnością ale przynajmniej jakoś żyją te spoty w stolycy subcarpathii.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...