Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

: jeszcze kilkanaście strzałów i auto się zwróci :grin:

nie zebym sie czepiał ale nie chwaliłbym się tym aż tak :grin:

Ja tam zawsze na legalu :whistling: 1z od niemal 5 lat tankowany na UA, nie bawię się w handel bo wszystko schodzi na własne potrzeby. Auto zwróci się z oszczędności na paliwie :grin:

Cena PB podobna.

Jak PD jeździ na tej ropce? Ja na VP nie narzekam, wręcz przeciwnie. Z PB nie mam dobrych doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bo PB na Ukrainie ma może 80, może 85 oktanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo czasu lałem na okko ale ostatnio leję na stacji opal bo jest taniej kilka groszy a różnicy nie widzę, no może drewniane najazdy lepiej zbite :grin:

Jeżdżę na Krościenko średnio raz w miesiącu chyba, że się ropka wcześniej skończy :decayed:

Daleko nie ma bo 65km, droga jak stół, widoki niezłe, kolejki praktycznie nie ma :jerk: tylko żeby w dziką zwierzynę nie wyebać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdrze co tydzien na UA kurs piekny ON po 11.04UAH osatnia wymiana na kroscienku pod debem 349UAH za 100zl :D jak by sie ktos wybieral na to przejscie walcie na pw :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty mi nic nie mówisz Cycu jeden a mieszkasz rzut beretem ode mnie ?

a co mam mowic jak 90% ludzi boi sie ukrainskiego paliwa ktore jest duzo lepsze niz polskie a i co lepsze duzo tansze :D:D Od 4 lat jezdrze na UA i tam tankuje niewazne czy pompowtrysk czy vp44 nic nigdy sie niedzialo przez paliwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawniej jak tankowalem na UK benzyne to wydawalo mi sie nawet ze auto lepiej chodziło na tamtym paliwie, tylko zapach z wydechu byl specyficzny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ty mi nic nie mówisz Cycu jeden a mieszkasz rzut beretem ode mnie ?

a co mam mowic jak 90% ludzi boi sie ukrainskiego paliwa ktore jest duzo lepsze niz polskie a i co lepsze duzo tansze :D:D Od 4 lat jezdrze na UA i tam tankuje niewazne czy pompowtrysk czy vp44 nic nigdy sie niedzialo przez paliwo :D

Piotrek, najlepsze to jest.... ty wiesz co :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje namiar na dobrego lakiernika w Rzeszowie, bądź bliskiej okolicy :-) Wiem że jest ich od groma, ale chodzi o sprawdzonego fachowca :-)

jakim kolorem chcesz malować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje namiar na dobrego lakiernika w Rzeszowie, bądź bliskiej okolicy :-) Wiem że jest ich od groma, ale chodzi o sprawdzonego fachowca :-)

jakim kolorem chcesz malować?

Hibiscus Red , kod LZ3L, czyli bordo jak na avatarze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...