Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No ja wczoraj dość przeziębiony wybrałem jednak ciepło w domu, żeby się nie wykończyć :wink:

No jak kobitki cię wykańczają w klubie to wcale nie dziwię się ze chciałeś popyć trochę sam :D

  • Odpowiedzi 17,6 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja wczoraj dość przeziębiony wybrałem jednak ciepło w domu, żeby się nie wykończyć :wink:

No jak kobitki cię wykańczają w klubie to wcale nie dziwię się ze chciałeś popyć trochę sam :D

Wczoraj w nocy wyprzytulały, to dziś już lepiej jest :lol:

Opublikowano

No ja wczoraj dość przeziębiony wybrałem jednak ciepło w domu, żeby się nie wykończyć :wink:

No jak kobitki cię wykańczają w klubie to wcale nie dziwię się ze chciałeś popyć trochę sam :D

Wczoraj w nocy wyprzytulały, to dziś już lepiej jest :lol:

:D:thumbup1:

Opublikowano

dziś byłem na hamowni i pełne zdziwinie wiedziałem, że coś tam było gberane przy komputerze to wiedziałem ale sądziłem w okolicy 120-130km ale pokazało tak: zacne 145km

hamownia.jpg

Edytowane przez makiGS

Opublikowano

Joł Joł gdzie mogę oddać auto do malowania zacisków żeby mi rozebrał i złożył jednocześnie autko ?

Opublikowano

Proszkowo ?


wrzuciłem linki w pierwszym poscie dla tych co nie wiedza co i gdzie jest :wink:


POLECANE SERWISY na PODKARPACIU :


Podkarpackie - Audi A4 Klub Polska


SZUKASZ SERWISU ? ZLECISZ wykonanie naprawy ? podpiecie kompa ?


Podkarpackie - Audi A4 Klub Polska

Opublikowano

Proszkowo ?

wrzuciłem linki w pierwszym poscie dla tych co nie wiedza co i gdzie jest :wink:

POLECANE SERWISY na PODKARPACIU :

Podkarpackie - Audi A4 Klub Polska

SZUKASZ SERWISU ? ZLECISZ wykonanie naprawy ? podpiecie kompa ?

Podkarpackie - Audi A4 Klub Polska

dziękówa za info

Preferuje proszkowo a nie ogarniam zbytnio mechaniki wiec wole komus to zlecić co potrafi

Edytowane przez koman

Opublikowano

wrclaguna myślałem od gapić od Cb model felg i kolor zacisków bo mi sie strasznie podoba bądz kolor czarny :decayed:

Opublikowano

:hi:

Ma ktoś możliwość nagrania map do.... rns-d? Jak to jest z tymi stacjami? są dx i non dx. Obie działają w pl?

Ja mam starą nagrywarkę co daję radę z tymi mapami, u mnie działają na DX, kupujesz dopiero ? , na forum gdzieś były informacje o różnicach i chyba na nonDX polskie mapy nie śmigają

Opublikowano

Okazało się że mam dx. Jesteś w stanie nagrać mi mapki?

Opublikowano

Ja mam Blaupunkt_TravelPilot_DX_2013-2014__Poland_-_Czech_Republic jeśli te chcesz to postaram się nagrać w tym tygodniu

Opublikowano

Ja mam Blaupunkt_TravelPilot_DX_2013-2014__Poland_-_Czech_Republic jeśli te chcesz to postaram się nagrać w tym tygodniu

Będę wdzięczny :)

Opublikowano

Opublikowano

ktoś przyniesie coś na spot w Mikołajki :D

Opublikowano

Harry a co byś chciał :grin:

Opublikowano

Harry a co byś chciał :grin:

hmm pannę na całeeee życie me :)

Opublikowano

Jakieś mikołajki trzeba ogarnąć :D Harry przywiez koleżanki :D

Opublikowano

Hehe , niestety mnie nie bedzie na spocie ;) w mikołajkach , siedzę w Arłamowie w cieplutkim basenie i podziwiam widoki :D

Opublikowano

kto sie zjawi jutro :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.