Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja sie wpakowalem w podpromie i akurat trafilem jak sie mecz skonczyl ;// pol godziny nie moje :( do zobaczenia next time !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak szajsowato było - raptem pięciu chłopa z czego trzech pojechało na hot-dogi podrywać d*py na orlenie...

ja się cały usrałem musztardą, Kornel w końcu się przyznał że nosi w portfelu zdjęcie Marit Bjorgen a Tomek co chwilę powtarzał że spot bez Harrego to szajs a nie spot :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak szajsowato było - raptem pięciu chłopa z czego trzech pojechało na hot-dogi podrywać d*py na orlenie...

ja się cały usrałem musztardą, Kornel w końcu się przyznał że nosi w portfelu zdjęcie Marit Bjorgen a Tomek co chwilę powtarzał że spot bez Harrego to szajs a nie spot :kwasny:

i tego sie qr** trzymam ..... zreszta z tą musztardą i tak byś nicnie wyrwał :grin: Btw. Bartek jak następnym razem będzieta organizować spot audipodkarpacie to zostaw juz miejscówke tam gdzie była ..... z taka ilośćią jakby nawet real madryt grał na podpromiu to i tak sie zmieścicie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

i tak szajsowato było - raptem pięciu chłopa z czego trzech pojechało na hot-dogi podrywać d*py na orlenie...

ja się cały usrałem musztardą, Kornel w końcu się przyznał że nosi w portfelu zdjęcie Marit Bjorgen a Tomek co chwilę powtarzał że spot bez Harrego to szajs a nie spot :kwasny:

i tego sie qr** trzymam ..... zreszta z tą musztardą i tak byś nicnie wyrwał :grin: Btw. Bartek jak następnym razem będzieta organizować spot audipodkarpacie to zostaw juz miejscówke tam gdzie była ..... z taka ilośćią jakby nawet real madryt grał na podpromiu to i tak sie zmieścicie :wink:

:grin::polew: :polew: spoczko kochani następnym razem zjawię się :wink: i zrobię ze spota pełen humoru i śmiech :D no wiadomo jak zawsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ja widziałem na prkingu :naughty: no ładna , rzuca sie w oczy , i juz jest na polskich blachach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ja widziałem na prkingu :naughty: no ładna , rzuca sie w oczy , i juz jest na polskich blachach :wink:

Autko z tego co mi wiadomo poszło już w okolice Gdańska bo sam byłem zainteresowany i byłem u Sida ale go nie zastałem

Jego kolega z warsztatu mówił że jest polift w Kombi ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Panowie i Panie (jak są jakieś tutaj :wink: )

Potrzebuję porządnych wyjmaków do RNS-E, mam allegrowe, ale nadają się tylko do wyrzucenia :facepalm: . Dzisiaj jeszcze może troszkę podpiłuję te wyjmaki z allegro i sprawdzę czy się uda, ale wątpie.

Takie mam http://allegro.pl/klucze-audi-rns-rns-2-rns-e-navigation-plus-65-240-i4946357410.html

W sumie to potrzebuję na chwile wyciągnąć moje RNS-E i sprawdzić piny we wtyczkach, bo VCDS nie widzi radia :kwasny: , z tego co czytałem to na mam pozamieniać kabelki między wtyczkami i ma być ok :D

Teoretycznie mam ten problem http://a4-klub.pl/index.php?/topic/116690-all-b6b7-przejscie-z-bns-50-rns-e-podlaczenie-lini-k/- oby to było to :kwasny:

Czy ktoś ma może w Rzeszowie takie wyjmaki i mógłbym do niego na chwile podjechać ?

Edytowane przez alfar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sorka ze tu pisze..ale moze znacie dobry zakład co regeneruje lampy? rzeszów tarnobrzeg stalowa wola?

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sorka ze tu pisze..ale moze znacie dobry zakład co regeneruje lampy? rzeszów tarnobrzeg stalowa wola?

regeneruje tzn? polerka czy rozklejanie itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze nie jutro tylko w niedziele. :grin: :grin:

Może pojadę zobaczyć co tam będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...