Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko :decayed:

Alfar - chyba takich szukasz : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-8e0-listwy-dekory-s-line-quattro-i5414891552.html

tutaj drugi komplet - facet pisze że rybia łuska ale mi to wygląda na szczotkowane : http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-listwy-dekor-rybia-luska-2din-s-line-i5409720418.html

Cześć Tak, to coś w tym stylu, szkoda tylko poopielniczki :/ no i listwy nie są idealne ;) ale jeszcze poczekam na fotki od kolesia :)

Dzięki za pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Kto jedzie na Dynówkę w sobotę 20 czerwca z Rzeszowa na Dynów ? Pisać mi na PW ponieważ ekipa zbiera się u mnie na śniadaniu i później lecimy razem.

1. Tomek

2. Zieluu

3. Marek ze Śląska - lata BMW ale to mój Bracik więc Mu wybaczmy wybór samochodu ...

4. Ja

Kamaz, Alfar, Stiffler, Harry, Kazek, WRC - jesteście mile widziani. Reszty nicków nie pamiętam ale zapraszam - szarpnę się. Będą szaszłyki, ziemniaczki oraz sałatki plus kawusie.

Jesteśmy fajną ekipką więc zapraszam na wieś na śniadanko w ogrodzie. Rok temu był Tomuś , Marek oraz Kornel i byli zadowoleni.

P.s. do dzisiaj kasy nie oddali...

:D a tak na poważnie - serdecznie Was zapraszam - Lista zamyka się powiedzmy do 10 Osób. Za resztę płaci Harry...

ja się pojawię Dzięki za zaproszenie

Jo tyż się piszę jak wysokie gumiaki amm zabrać ze sobą ? chyba że harry przywiezie jakieś kalosze :P

gumiaki :v :grin::polew: mówisz o tych gumach do żucia ,a później jak wykorzysta się gumę trza dać do kosza :D

harry19-19 ................ sie nie czaj tylko podaj date ZLOTA :whistling:

dobrze wiemy że wszyscy nie zmieścimy się do mojego domku :D , byłem wczoraj w Radawie i gadałem z gościem cena pójdzie w dół jak dla nas ;) , ja chyba przez cały weekend skorzystałbym basenu razem z alkoholem :P

Co powiecie Pany o takim coś :D

http://sokol-radawa.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co powiecie Pany o takim coś

SokóŠ- OĹrodek wypoczynkowy w Radawie

Jak dla mnie bomba :thumbup1: Narobiliście tylko ochoty na tą Radawe ! :(:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jedzie na Dynówkę w sobotę 20 czerwca z Rzeszowa na Dynów ? Pisać mi na PW ponieważ ekipa zbiera się u mnie na śniadaniu i później lecimy razem.

Cześć Jarku,

Chętny jestem, dzięki za propozycję, dam znać do końca tygodnia czy na 100%, bo Żonka ma jakieś plany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ej ej ja do Jarka też się piszę
to jedynie ze swoimi szaszłykami i ze swoją kawą :grin::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha nie ma problemu:P Kiełbasę też wezmę:P

Edytowane przez waldi1326
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów . Moja siostra przylatuje na 3 dni do PL i 19-stego jadę po Nią w nocy na lotnisko do Krakowa. Niestety z Jasionki nie ma bezpośrednich lotów do Monachium.

Ponieważ nie wiem o której wrócę - spotkanie u mnie odpada. Wpadnę na Dynówkę prosto z KRK.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się ktoś z Błażowej? Mam tam b5 do oglądnięcia, ale mam 400 km w jedna stronę, a o handlarzach z tej okolicy różne opinie chodzą. Oczywiście pokryje koszty dojazdu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze znaczek OOOO na klapę avanta b8 ?

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Edytowane przez FPek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos próbował ale odłamamo sie pol i zostawili :P

Wysłane z Nokia 6310i za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jak wrócę w miarę wcześnie to zaglądnę na Podpromie :)
Cisza jest (wiem, wiem Dynówka), ale dziś termin na spot :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...