Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ostatnio chyba GM cos wspominał o zrobieniu spota przed 2 listopada..., ja jestem za tym zeby cos zorganizować..., nawet w ten weekend :good:

Ponury a co z Twoja furą :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechałem jechałem :D :gwizdanie: a raczej buczałem, na jednej stalówce bo panowie na Lubelskiej brechami próbowali założyc mi nowe opony i pękła mi jedna 19stka :( dałem do spawania na Słocinę, narazie bangla... zobaczymy jak długo :)

slaweq musimy zrobić po weekendzie jakiegoś spontana w sprawie naklejek bo od piątku do wtorku jestem w Anglii (za tanimi częściami :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sprawdzę ile audic jeździ po Rzeszowie :naughty: , ostatnio jeżdziłem cały dzień i widziałem 3 sztuki , żadna z klubu[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 19:30_________________________________________________Sławek może wezmę kubki jutro , co? no chyba że wysłałeś już[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 19:31_________________________________________________

jechałem jechałem :D :gwizdanie: a raczej buczałem, na jednej stalówce bo panowie na Lubelskiej brechami próbowali założyc mi nowe opony i pękła mi jedna 19stka :( dałem do spawania na Słocinę, narazie bangla... zobaczymy jak długo :)

o w mordę :shocked: no to muszę uważać jutro bo też mam 19 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu jak jeździsz na 19 to omijasz dziury szerokim łukiem z przyzwyczajenia, szerszym omijaj amatorów zakładania opon o niskim profilu na maszynach przeznaczonych do zakładania opon do stara :D :gwizdanie:

hahaha , teraz doczytałem tzn zaczaiłem o co Ci chodziło wyżej :decayed: maciek... takich mamy fachowców niestety ;(

sławek uprzedz siostrę że jutro przyjeżdza panicz z królewskiego miasta :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sławek uprzedz siostrę że jutro przyjeżdza panicz z królewskiego miasta :decayed: :decayed: :decayed:

Spoko spoko :good: Jak pozałatwiasz sprawy to dzwon i pojedziemy do mojej sis na jedzonko :good:

Sławek ma siostrę :slina::blink::naughty:

a no mam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na spota nie mogłeś Jej zabrać :gwizdanie: :bicz: ??!![br]Dopisany: 14 Październik 2008, 20:14_________________________________________________za 5dych to znajdę jej siostrę bliźniaczkę :polew::naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra i spot :polew: :polew: :polew: Kiedys zabrałem na spota młodego mojej sis i nawet mu sie podobało :naughty:[br]Dopisany: 14 Październik 2008, 20:16_________________________________________________Z innej beczki... byc może na najbliższego spota uda mi sie przyciągnąć fajną S3 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek , dzięki za mini spota i zajebistą pizze :decayed::good:

ale na czapeczkach to Ty się chłopie nie znasz :polew: :polew: :polew:

a tak wogóle to w RZ jeżdzi w piz*u B5tek i żadna nie miała ramek klubowych :gwizdanie: a widziałem ich z 20 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek , dzięki za mini spota i zajebistą pizze :decayed::good:

Równiez dzieki :good: miło było chwile pogadać :naughty:

ale na czapeczkach to Ty się chłopie nie znasz :polew: :polew: :polew:

Fakt..., z czapeczką to dałem ciała :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie..., Trzeniu sie za laskami ogladał po samochodach i obczaił jakąś w terenówce i mowi mi na cb zebym obczaił..., okazała sie w podeszłym wieku..., na co ja mu mowie, patrz na koleżanke w czapeczce w peugeocie 206 :naughty: Podjeżdzamy... emerytka :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...