Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja dzisiaj zamowilem komplet wahaczy lemfordera :kox: ale raczej do spota nie zdaze zamontowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maćku to sorka że Ciebie oskarżyłem o taką jazde :notworthy:

Na Wyżnym twój kolega sie zabrał za wyprzedzanie :cool1: tylko chyba nie zauważył ze robi to na przejsciu dla pieszych i że jeszcze z naprzeciwka coś jedzie. Dobrze że tam szeroka droga bo byś miał Smart A4 :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj zamowilem komplet wahaczy lemfordera :kox: ale raczej do spota nie zdaze zamontowac...

To teraz czas rozglądać się za felgami na wiosne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do spota to jak będzie sie utrzymywać taka pogoda jak dziś to może odrazu w Agorze sie spotkamy ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawek bede wymienial wawieche, dwa wahacze, pompe sprzegla i nie wiem jak z amorami - musze podjechac sprawdzic jak sie trzymaja wiec tak szybko felg moge sie nie dorobic :decayed: ew myslalem juz zeby w tym roku sobie odpuscic ori i znalesc jakies w dobych pieniadzach a w nastepnym roku zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do spota to jak będzie sie utrzymywać taka pogoda jak dziś to może odrazu w Agorze sie spotkamy ? :wink4:

Patrzyłem na pogode i w niedziele ma byc temp na minusie :confused4:

dsz33 dobry pomysł, z tym żeby odrazu do Agory jechać :good:

slawek bede wymienial wawieche, dwa wahacze

Jak bedziesz wymieniał wahacze to nie wymieniaj pojedyńczo czy po dwa! Albo cały komplet, albo przynajmniej jedną całą stronę mimo, że tylko dwa masz zuzyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :wink4: Można się wprosić na spocik w niedziele???

Wpraszać sie nie wolno tylko wręcz wypada :naughty: Zapraszamy serdecznie coś mi sie wydaje że frekfencja dopisze jak nigdy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :wink4: Można się wprosić na spocik w niedziele???

Zapraszamy serdecznie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie na spocie vag to zależy czy przyjedzie szogun lub skalarx, tylko oni mają :good:

Z tego co wiem to skalarx ma byc :wink4:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2009, 20:53_________________________________________________Tak na marginesie to od lutego bedziemy mieli na stałe Klubowiczke w Rzeszowie :>

Nie myslicie, że powinna postawić coś :drunk: :drunk: :drunk: za to, że bedzie mogła przyjezdzać na tak rewelacyjne spoty jak w Resie :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: No to swoją drogą :naughty: a Sławek to nie będzie twój nie jako "kawalerski spot" ?? :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo mozna powiedzieć, że to bedzie mój spot kawalerski :naughty: Na marcowym już nie bede kawalerem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazja jest, ale wszyscy będa autami także nic mocniejszego nie łykniemy :no: No chyba, że wezmiecie kierowców to... :drunk: :drunk: :drunk::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...