Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

Tematu kierownic nie przerabiałem za bardzo. Podejdzie bez problemu bez redukcji wieloklina do mojej niunii ? Bo jak tak to może się pokuszę o nią :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Maciek :foch: to na Slawka....bo to on ja sprzedal a nie ja :decayed:

Nie prawda :angry: Ja do ostatnich chwil broniłem auta przed sprzedażą, ale jak sie kobita uparła to nie było wyjścia i została sprzedana :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematu kierownic nie przerabiałem za bardzo. Podejdzie bez problemu bez redukcji wieloklina do mojej niunii ? Bo jak tak to może się pokuszę o nią :naughty:

Dibo ta kiera bez redukcji do twojej czwóreczki nie podejdzie "najprawdopodobniej " :przebiegly:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 17:36_________________________________________________aaa... i widze że nie jeden się oblizywał na kiere Angeli :tongue4:[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 17:38_________________________________________________Furki na spota wybłyszczone? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja mam brudaska :tongue4:mA4ciek jesteś w temacie kierownic ? Brać tą z linka ? Musiałbym zadzwonić i zapytać o wieloklin. My mamy mały tj. 17 mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej trzeba redukcję. Ja chce bez kombinowania... Więc jak chcesz :)

Ja też chcę bez redukcji. Pewny jesteś że to jest kierownica po 98 roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ide w tany :gwizdanie: :kox:

:naughty::drunk: :drunk: :drunk:

:nabijasie: :nabijasie: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś chętny co by mnie zabrał z polibudy na sposta? :P %%%5

nie z polibudy ale mogę Cie zabrać bo mam po drodze :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 01:21_________________________________________________

Ide w tany :gwizdanie: :kox:

:naughty::drunk: :drunk: :drunk:

:nabijasie: :nabijasie: :wink4:

oooo i mały klubowicz online :naughty::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest ktoś chętny co by mnie zabrał z polibudy na sposta? :P %%%5

nie z polibudy ale mogę Cie zabrać bo mam po drodze :polew:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 01:21_________________________________________________

Ide w tany :gwizdanie: :kox:

:naughty::drunk: :drunk: :drunk:

:nabijasie: :nabijasie: :wink4:

oooo i mały klubowicz online :naughty::polew:

wypraszam sobie :angry: , jaki mały? jeśli już coś to niski a nie mały :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 01:25_________________________________________________ :tongue4: :tongue4: :tongue4::baseball: :baseball: :nabijasie: :nabijasie: wystraszyłem cię skalarx ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypraszam sobie :angry: , jaki mały? jeśli już coś to niski a nie mały :naughty:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 01:25_________________________________________________ :tongue4: :tongue4: :tongue4::baseball: :baseball: :nabijasie: :nabijasie: wystraszyłem cię skalarx ?

w porównaniu do mnie?? większego nie widziałem :polew:

apropos, spocik na podpromiu jak w temacie, czy w agorze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

....... a Ty co spania nie masz ? :shocked: aż tak przeżywasz jutrzejszy spot że spać nie możesz, pytam bo Ciebie o takiej porze zastać to rzadkość :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

....... a Ty co spania nie masz ? :shocked: aż tak przeżywasz jutrzejszy spot że spać nie możesz, pytam bo Ciebie o takiej porze zastać to rzadkość :tongue4:

Jestem po 0,5 whi, więc wszystko jasne :polew: :polew: Jutro pewnie przeczytam to wszystko jeszcze raz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...