Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zloty są kox :kox:

No dokładnie !! :good:

A no to Gratuluje Ci Slawq :).

Mam pytanie jeżeli chodzi o gadżety klubowe. Czy są może jakieś breloczki? Jak nie ma to co polecacie kupić :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no to Gratuluje Ci Slawq :).

Dzięki :wink4:

Nie wiem czy są jeszcze breloczki, ale ja mam naklejki i kubki z logo.

Kubki są pod tym linkiem.

http://www.a4-klub.pl/smf/kubki_kluboweiii_tura_zostalo_ostatnie_46_szt-t68748.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki te na folii przezroczystej. Zobaczysz na spocie jak na aucie wygladają :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka chłopaki ...co tam u Was :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deszcz, deszcz i jeszcze raz deszcz :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeszow plywa.. :naughty:

Rzeszów nie pływa, a leje w gardło :drunk::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki te na folii przezroczystej. Zobaczysz na spocie jak na aucie wygladają :good:

Naklejacie je z tyłu pod znaczkiem a4 przeważnie lub w tamte okolice? Jeżeli tak to widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z rana :hi:

a co ze Sławkiem siędzieję :mysli: będę musiał mu nagane dać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Adaś :hi:

a co ze Sławkiem siędzieję :mysli: będę musiał mu nagane dać :evil:

Remont w domu mam :confused4: Kucie płytek, wymiana grzejników i do tego dojdzie jeszcze malowanie i przemeblowanie..., a że z urlopem cienko to brak czasu na wszystko :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wszystko tłumaczy Twoją nieobecność ....no szkoda że nie mieszkam bliżej ...pomógłbym, ja to już przeszedłem ..... a u nas dzisiaj zapowiada się piękna pogoda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Resie pogoda dzisiaj nie ciekawa..., ale to dobrze bo jak pada to lepiej sie robi remonty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Resie pogoda dzisiaj nie ciekawa..., ale to dobrze bo jak pada to lepiej sie robi remonty :>

w sumie to prawda ... nic gorszego jak robić remont w upalny dzień :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema wszystkim .Prosiłbym o pomoc gdyż potrzebuje namiary na jakies dobre warsztaty w Rzeszowie gdzie bede mogł podpiac samochod pod kompa i go sprawdzic gdyz w czwartek jade obejzeć i jak cos to kupic A4:) z gory dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do Was. Czy ktoś dokupował sobie klime do samochodu? Ile by to kosztowało?

Właśnie planuje zrobić blache samochodu (całą), tzn. malowanie, rys, przetarć itp. , no później konserwacja.

Wiecie ile mogą wziąć za konserwacje? No i później może jakiś vir itp. no tylko czy opłaca się modzić przy tym samochodzie?

Później gdybym chciał skórę wrzucić to czy bez klimy nie było by zbyt ciepło? Może macie jakieś inne rozwiązania dzięki którym nie potrzebuje klimatyzacji? A może jednak lepiej sprzedać ten samochód i dorobić na wakacjach coś kasy no i kupić jakiś nowszy rocznik z klimatyzacją? Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100 % jak chcesz wprowadzić mody typu klima skóra i chip (do tego silnika to nie wiem po co ? 15 może 20 KM ) to na 100 % taniej wyjdzie Ci sprzedać i kupić np wersję 110 lub 130 psów ze skórą i klimą :) przede wszystkim wszystko montowane fabrycznie a to jest bezcenne (a tak btw to bym wolał kupić 1.8T i zagazować przy cenie gazu rzędu 1.50 jeździsz dużo taniej jak dieslem jeżeli chodzi o ekonomię no i co turbo benzyna to turbo benzyna - biegi mają chociaż normalną długość :) i masz już niżej 10 s do 100 km/h a to już jakiś wynik jest poza tym cena 1.8T nawet na mega wypasie jest niższa niż 130 psów w dieslu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...