Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

slaweq zobacz na to

http://www.usuwaniewgniecen.pl/

W Katowicach to robią ;( Specjalnie jechac tyle to by sie raczej nie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , kupie gdzies w Rzeszowie interfejs po canie ? potrzebuje troszke pomodzic przy a4 b7, wyłaczyc pipczenie niezapiętych pasów, przekodować xenony,wylaczyc uklad skandynawski - czyli automatyczne swiatla po zaplonie i ogolnie sprawdzic maszyne. Moze ktos ma jakis sprawdzony interfejs i oprogramowanie zebym wiedzial co kupic, z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspomniał o kolesiach z BMW fajnie latających bokiem :naughty: Dobry był ten z w E34 co wypalił w siatke ogrodzeniową :polew::thumbdown: ale za to tą 3 e30 wiedział co robi- jeździł o wiele szybciej :evil:

to bylo na poczatku czy pod koniec zlotu ?? jesli to ten co tak caly czas krazyl to moze w koncu mu sie w glowie zakrecilo :polew:

_________________________________________________

co do wgniecen to bylem jakies 2 mce temu u goscia pod bochnia - czasowy gosc, robi u siebie w garazu i jest w tym dobry

www.eurograd.pl

tel. 696 775 131

jakis czas temu widzialem reklame na aucie z tarnowa ale nie zapisalem numeru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , kupie gdzies w Rzeszowie interfejs po canie ? potrzebuje troszke pomodzic przy a4 b7, wyłaczyc pipczenie niezapiętych pasów, przekodować xenony,wylaczyc uklad skandynawski - czyli automatyczne swiatla po zaplonie i ogolnie sprawdzic maszyne. Moze ktos ma jakis sprawdzony interfejs i oprogramowanie zebym wiedzial co kupic, z gory dzieki za pomoc.

Kiedyś były teraz pewnie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chce ktoś koła na lato do A4??? :naughty:

http://moto.allegro.pl/item830989971_alufelgi15_z_oponami_5x112audi_a4_a6_mercedes.html

Dzwonić, pisać, dogadamy się :naughty: Najlepiej na dniach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może chce się zamienić : mam zapas ori audi alu 15" ale założyłem hamulce pod 312mm i 15 mi nie wejdzie i potrzebuję feli 16" , jest jakiś chętny :cool1::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może chce się zamienić : mam zapas ori audi alu 15" ale założyłem hamulce pod 312mm i 15 mi nie wejdzie i potrzebuję feli 16" , jest jakiś chętny :cool1::naughty:

w końcu 312 :gwizdanie:

PS. Jak złapiesz gumę z przodu, zawsze możesz tylne koło dać do przodu a zapas na tył :polew:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 16:07_________________________________________________

ciekawe czy na Spocie bedzie Mikolaj :kox:

Prezes ma przyjechać HO-HO-HO

Może i ja w końcu przyjadę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu 312 :gwizdanie:

PS. Jak złapiesz gumę z przodu, zawsze możesz tylne koło dać do przodu a zapas na tył :polew:

Może i ja w końcu przyjadę :mysli:

prześmiewca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu 312 :gwizdanie:

PS. Jak złapiesz gumę z przodu, zawsze możesz tylne koło dać do przodu a zapas na tył :polew:

Może i ja w końcu przyjadę :mysli:

prześmiewca

nie prześmiewca tylko sam miałem taki problem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę coś wymyślić bo licho nie śpi :D

Szukaj na Allegro albo szroty :naughty: Pojedyńczą 16" lub 17" z oponą można wyrwać za niewielkie pieniądze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...