Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wracajac do Pani z "poprzedniej strony" w zielonej łazience to zerknijcie na fugę...jak by mi tak ktoś zrobił fugę w domu to bym zabił...nawet ta Pani :tongue4:

hmmm :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: o której fudze :mysli: myślisz :polew: :polew:

swoją drogą to fakt - zjeba...a fuga jak szlak :kox: ( oczywiście mam na mysli ścienną fugę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany poszukuję kawalerki do wynajęcia (samodzielnie) w Rzeszowie od września

jakby ktoś coś wiedział prosiłbym o info

z góry dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mech, gdzie to chcesz jechać to tej roboty ? zostawisz Kumpli z Forum ? :chytry:

jakich kumpli?? :decayed: jest taki jeden S......, chciałem się zakumplować(i wiem, że inni też), bo w miarę sensownie się na forum wypowiada, od czasu do czasu jakąś fugę wrzuci na forum, auto ma fajne, to było by co pomacać na Podpromiu i glonojada do szyby bym przykleił, bo pewnie wsiąść by nie pozwolił - ale tu go rozumiem, bo też zawsze auto parkuje na parkingu daleko od miejsca w którym stoimy w kółeczku i gadamy :decayed: :decayed: No ale ten typ to nie chce się zakupmplować więc może wyjadę do Holandii, ale to nic pewnego na razie, czekam aż odbiją do mnie decydującą piłeczkę.

:decayed: :decayed:

pany poszukuję kawalerki do wynajęcia (samodzielnie) w Rzeszowie od września

jakby ktoś coś wiedział prosiłbym o info

z góry dzięki :notworthy:

jak jesteś sexowną studentką pierwszego roku i lubisz mleko, to moglibyśmy się umówić na jakąś rozmowę kwalifikacyjną :naughty: :naughty:

ale mi od wczoraj chodzi po głowie ta fuga :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki jeden S......, chciałem się zakumplować(i wiem, że inni też), bo w miarę sensownie się na forum wypowiada, od czasu do czasu jakąś fugę wrzuci na forum, auto ma fajne, to było by co pomacać na Podpromiu i glonojada do szyby bym przykleił, bo pewnie wsiąść by nie pozwolił - ale tu go rozumiem, bo też zawsze auto parkuje na parkingu daleko od miejsca w którym stoimy w kółeczku i gadamy :decayed: :decayed: No ale ten typ to nie chce się zakupmplować więc może wyjadę do Holandii

Gigant :polew::thumbup::nabijasie::buahaha:

zgadajmy się na niedzielę bieremy wrclagune, bracusa i Resztę bo widza że spoko Chopy i jajca na Podpromiu porobimy :evil:

a moze by po "szpocie" na jakie kręgle wyskoczyc ? a jak nie to Rynek, parasole i fugi obczajamy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4: :wink4:

w kręgle jeszcze nie grałem, ale patrząc po tym jak wczoraj mi szło pierwszy raz na tym karcie, to nie będziecie mieć ze mną łatwo

:decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę z bratem nad wspólnym sprzętem, ale dopiero od późnego września będzie opcja na kupno dobrego egzemplarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::chytry::naughty:

m_1124298_1275289627_0_755.jpeg

THUMB_PAN_lenka_gaborova_mleko_10.jpg

m_1124298_1271771172_0_755.jpeg

z7932531G.jpg

od razu gadasz z sensem :decayed: :decayed: :polew:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2010, 12:01_________________________________________________nawet ajwerson zaglądnął, chyba nie będzie nam tu moderował :decayed: :decayed:

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a bo mnie wrclaguna podjudził .. :naughty::kox:

ja go znam, on taki właśnie jest :polew: :polew:

_________________________________________________

chce ktoś kupić motor?

http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/ten-motor-wbija-galki-oczne-w,1521303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a bo mnie wrclaguna podjudził .. :naughty::kox:

ja go znam, on taki właśnie jest :polew: :polew:

_________________________________________________

:tongue4:

chce ktoś kupić motor?

http://motoryzacja.interia.pl/motocykle/news/ten-motor-wbija-galki-oczne-w,1521303

bierz :> fajny opis :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...