Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

slaweq :pociesz:

p.s.

ja bylem przedwczoraj w kinie na Incepcji miedzy 21.15 a 23.45 :mysli:

wrclaguna, dasz się bujnąć na szpocie po placu Twoją zglebioną furmanką ? musicie mnie przekonać do gwinta :naughty: na razie jest 78% zdecydowania :wstydliwy:

zresztą mech15 mówi mi na PW że chce mi dać połowę kasy na glebę ... :gwizdanie:

podobno to taki zwyczaj na Forum że Nowym robi się takie prezenty... :wstydliwy: :drool:

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

c**j w d*pę :confused4: sławeq współczuje

zresztą mech15 mówi mi na PW że chce mi dać połowę kasy na glebę ... :gwizdanie:

podobno to taki zwyczaj na Forum że Nowym robi się takie prezenty... :wstydliwy: :drool:

:naughty:

szalej nowy :thumbup: :thumbup:

ale musisz mieć świadomość, że starsi forumowicze też mają swoje przywileje... :gwizdanie: :gwizdanie: więc możesz nawet nie wyjść na zero :decayed:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :hi:jestem nowy.... śledzę Wasze forum od jakiegoś już czasu ale jakoś nie mogę sie zdecydować żeby przyjechać :wallbash:będę chciał jutro przyjechać się pokazć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :hi:jestem nowy.... śledzę Wasze forum od jakiegoś już czasu ale jakoś nie mogę sie zdecydować żeby przyjechać :wallbash:będę chciał jutro przyjechać się pokazć :)

przyjezdzaj smialo :wink4: wez pare flaszek to cie ugoscimy i przywitamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :hi:jestem nowy.... śledzę Wasze forum od jakiegoś już czasu ale jakoś nie mogę sie zdecydować żeby przyjechać :wallbash:będę chciał jutro przyjechać się pokazć :)

przyjezdzaj smialo :wink4: wez pare flaszek to cie ugoscimy i przywitamy :kox:

Ja też mogę??? :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare znaczy ile??bo nie wiem jaka jest stawka wejściowa :decayed:

nie ma żdnych stawek wejściowych :cool1: kolega sobie jaja robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :hi:jestem nowy.... śledzę Wasze forum od jakiegoś już czasu ale jakoś nie mogę sie zdecydować żeby przyjechać :wallbash:będę chciał jutro przyjechać się pokazć :)

Nie ma się nad czym zastanawiać :gwizdanie: :gwizdanie: tylko trzeba przyjechać. Wejściówek nie ma ale skrzynkę możesz wziąć :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :hi:jestem nowy.... śledzę Wasze forum od jakiegoś już czasu ale jakoś nie mogę sie zdecydować żeby przyjechać :wallbash:będę chciał jutro przyjechać się pokazć :)

no to jutro, razem ze SIXU'em macie akcję pod tytułem "Niech nas zobaczą" (wpiszcie w google jak nie jarzycie) :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja też mogę??? :naughty::decayed:

a nowa fura już gotowa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór :hi:jestem nowy.... śledzę Wasze forum od jakiegoś już czasu ale jakoś nie mogę sie zdecydować żeby przyjechać :wallbash:będę chciał jutro przyjechać się pokazć :)

no to jutro, razem ze SIXU'em macie akcję pod tytułem "Niech nas zobaczą" (wpiszcie w google jak nie jarzycie) :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja też mogę??? :naughty::decayed:

a nowa fura już gotowa??

Narazie muszę zmienić rozrząd, świece, olej, filtry i mam nadzieje że nie wiele więcej :wink4: Dziś testowałem to nawet to chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa dramat z moim autem ;( Strzelił mi pasek rozrządu :thumbdown::wallbash: ;(

Wiem kto ma (miał) do sprzedania taki silnik. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur.... tobie strzelił pasek a u mnie się coś poj... i zniknęło napięcie na przepływówce. Na szczęście lmm działa bo sprawdzałem na innym aucie.

Wrc ty sie może orientujesz bo pewnie to rozkładałeś. Czy w obudowie kompa są jakieś przekaźniki ? Bo podejrzewam że jakiś padł i nie mam przez to napięcia (-50 koni w aucie).

Dodatkowo zginęły mi jeszcze wsteczne światła i padła jedna postojówka. Szlag.

A stało się to w czasie jak robiłem rurki do IC. Wyjechałem z garażu w trasę a tam połowę mocy brak. Normalnie masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja chyba zrezygnuje............ :kox:

to nie rezygnuj będzie połowa skrzynki i nic się nie będzie działo :kox: :kox: :kox: a tak na poważnie to wpadaj śmiało przywitamy cię zdrowo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie muszę zmienić rozrząd, świece, olej, filtry i mam nadzieje że nie wiele więcej :wink4: Dziś testowałem to nawet to chodzi :decayed:

chciałeś napisać - jutro na pewno nią będę :tongue4::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku*wa dramat z moim autem ;( Strzelił mi pasek rozrządu :thumbdown::wallbash: ;(

Wiem kto ma (miał) do sprzedania taki silnik. :gwizdanie:

Ktoś z forum? Podaj jakies namiary, albo zapytaj, jak bys mógł, czy jeszcze ma :wink4:[br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 09:31_________________________________________________

to ja chyba zrezygnuje............ :kox:

Nie rezygnuj tylko wpadaj na spota :wink4: Oni wszyscy sobie z Ciebie jaja robią. Jak masz jakiąś skrzyneczke to tylko do mnie z takimi rzeczami :kox::naughty: :naughty: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja już nie wiem sam... brać skrzyneczkę czy nie brać?? oto jest pytanie :tongue4:

dobra koniec tego OT. skrzyneczki i tak nie dostaniecie chyba że mi coś podpowiecie w sprawie audi, ale o tym na spocie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...