Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie było w piątek jak opony dojechały z Wrocławia z kolegą. Musiałem odpowiednio podziękować za przywózkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos jest w stanie mi pomoc. Mialem dzisiaj wymieniana linke od otwierania szyby :/ Po wyciagnieciu uszczelki popekaly zatrzaski ktore znajdowaly sie w uszczelce. Delikatnie odstaje i zeby zamknac drzwi musze dobrze trzasnac :/ Gdzie moge kupic takie spinki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ktos jest w stanie mi pomoc. Mialem dzisiaj wymieniana linke od otwierania szyby :/ Po wyciagnieciu uszczelki popekaly zatrzaski ktore znajdowaly sie w uszczelce. Delikatnie odstaje i zeby zamknac drzwi musze dobrze trzasnac :/ Gdzie moge kupic takie spinki?

W SZiku kupisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który to śmigał dziś z rz w kierunku na łańcut, granatowy afant b5, RLE 050..

koło strzechy dogoniony przez zielonego lanosa;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle szynki się poobijało. Szkoda świnek też miały swoje życie, plany :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Jestem tu nowy i to mój pierwszy post na tym forum. Pytanie może i nie na temat ale czy wiecie gdzie w Rzeszowie jest jakiś szrot lub jakaś a4 b5 na części? Konkretnie szukam węża od klimatyzacji, zanajduje sie on pod zderzakiem i idzie do sprężarki. Poszukuje również radia oryginalnego z 3 wtyczkami z tyłu. A co do spotów to chętnie będę się pojawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :-) co do szrotów to ciężko bo całe a4rki szybko znikają.... w stronę krakowa na trasie jest trochę szrotów gdzie można je spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie wymienić tanio i solidnie rozrząd w Rzeszowie?

Tanio to można olej zmienić a nie rozrząd kolego :whistling: Dobrze robią w Łące ale kasują za to :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie może gdzie wymienić tanio i solidnie rozrząd w Rzeszowie?

Tanio to można olej zmienić a nie rozrząd kolego :whistling: Dobrze robią w Łące ale kasują za to :decayed:

wiesz może ile ? bo mnie też wymiana czeka ... chodzi o robocizne ogólnie bo części mam swoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...