Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Iverson, podobno już zimy nie bedzie... Zmieniasz koła??? na letnie???

chłopaki, chłopaki zaczekajcie a ja a ja :kox: to co ja też mam zmieniać fele? :drool:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 12:57 _________________________________________________Iverson spoko zdjęcia :thumbup: już pobieram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj 18" nie pożałujesz i na program do Rogala do Wawki-i kox malina już będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw ten co masz tylko go pomaluj jak coś i nic więcej. Ewentualnie pakiet stylistyczny S4 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne a jaki rozmiar?? 18" by były kox[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 13:36 _________________________________________________te 1 fajniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne a jaki rozmiar?? 18" by były kox[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 13:36 _________________________________________________te 1 fajniejsze

wiem, że fajne tylko cena tych felg mnie zabija trzeba mieć jakieś 5000 zl :wallbash:

a na te drugie w rozmiarze 18" trzeba mieć 2500 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Toora widziałem na jakiejś Alfa Romeo i wygladały ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe służbowe seicento idzie jak burza :polew: A Ty co to za laski wozisz po miescie co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek ja w moim to tylko Angele woże ale dla niej to zadna frajda bo tez ma taki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no miejscóweczka była fajna widze fotki zawsze to inne tło a nie ciągle ten most na podpromiu :kox:

Ato z tą zimo to już jest pewne że niewróci . . . . było by git . . . :decayed:

bo na tych zimóweczkach to wszyscy tak jakoś blado na fotach wyglądają :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie podpalajcie sie tym ze zima nie wroci... przeciez pewną pogode mozna przewidziec tylko z tygodniowym wyprzedzeniem. Jest 4 luty!! a letnie gumy tracą wlasciwosci przy temp 7 stopni a lepsze nawet przy 10 stopniach. Jeszcze w marcu moze byc mróz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny wykład profesorze Slaweq... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 14:53 _________________________________________________

Iverson, podobno już zimy nie bedzie... Zmieniasz koła??? na letnie???

chłopaki, chłopaki zaczekajcie a ja a ja :kox: to co ja też mam zmieniać fele? :drool:[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 12:57 _________________________________________________Iverson spoko zdjęcia :thumbup: już pobieram :D

Slaweq, zmieniaj, zmieniaj... :thumbup: Zimy już nie będzie... chyba ze dopiero w grudniu... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od babci , no i mi powiedziała , że zima od połowy lutego się zacznie-nie wiem skąd ma info :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...