Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 Nie otwiera szyb.


JANKO23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z autkiem, otóż przestało mi działać otwieranie i zamykanie szyb, elektryczna regulacja lusterek .I przy zamykaniu nie migają kierunkowskazy. Przy otwieraniu natomiast tak. Oświetlenie po za tym jest , nawet w drzwiach kierowcy działa czerwona lampka.Wydaje mi się że chyba powinno również być podświetlenie przycisków otwierania szyb,a tego nie ma. Bezpieczniki są ok. Nie wiem dokladnie gdzie szukać modułu komfortu, i jak się do niego dostać.Za każdą suygestię będe wdzięczny .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modul komfortu masz pod, za bezpiecznikami. Zeby sie do niego dostac musisz sciagnac oslone nad pedalami. Najpierw podlacz vaga i sprawdz czy nie ma bledow w module.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będe miał vag-a. Czyli żeby dostać się do modułu to muszę ściągnąć cały ten plastik co mam nad kolanami tak?.Nie pójdę już dzisiaj do garażu ale z tego co pamiętam to nie widziałem tam żadnych wkrętów. Zdjęcie tego to jakaś wyższa szkoła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś kolega ciebie w błąd wprowadza moduł komfortu jest w podłodze a kolega pisze o MCE. Zobacz czy w tej harmonijce miedzy drzwiami a słupkiem nie są przetarte kable to często się zdarza. Żeby dostać się do MK musisz odkręcić stopkę na lewą nogę i zdjąć listwę na progu. Siedzenie do tyłu wykładzina do góry i zobaczysz czarną puszkę w niej jest MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będe sprawdzał, ale też mi się wydaje że to jest w podłodze (trochę poczytałem) .Poruszałem kablami które siedzą w harmonijce.Zatrzeszczały głośniki i nic więcej. Ale wydaję się mi to najbardziej prawdopodobne. Zastanawiam się jak zabrać się za ewentualną wymianę .Czy ta wiążka jest wypinana od strony błotnika ?. Czy żeby ewentualnie to naprawić to muszę rzbierać drzwi czy jest jakaś metoda prostsza.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak od strony słupka masz kostkę a ze zdjęciem boczku drzwi też nie ma problemu kilka wkrętów pod listwą dekoracyjną i przy uchwycie zamykania drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur... sory janko23 faktycznie pokrecilem , pewnie z radosci przed wolnym weekendem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka uwaga żeby wypiąć kostkę ze słupka trzeba przesunąć różowy plasticzek na kostce w lewo lub patrząc będąc miedzy drzwiami a wnętrzem auta odpychając od siebie :hi:

raczej kable skoro głośniki strzelają :wink: ale jeśli nie to ewentualnie zalany mk kable do mk uszkodzone albo w mk przekaźniki... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki , jutro napiszę o przeprowadzonych oględzinach i ewentualnej naprawie.Jeszcze raz dzięki za info.Pozdrawiam

---------- Post dopisany 16-03-2013 at 16:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 22:30 ----------

Witam , no i jest jutro.Podłączyłem komputer, błąd '' 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386)

49-00 - Brak komunikacji''

W związku z tym zabrałem sie za te kabelki między słupkiem a drzwiami. No i znalazłem -dwa cienkie kabelki luźno zwisające. Musiałem ściagnąć harmonijkę z drzwi , przedłużyłem polutowałem,koszulki termokurczliwe .Działają szyby i wszystko niby okey. Tylko jak założyć spowrotem ta harmonijkę .Już godzinę prubuję i w żaden sposób nie mogę , postanowiłem przyjśc z garażu i napisać na forum prośbę o pomoc, czy jest na to jakiś patent ?, sposób? do słupka to jakoś poszło, w drzwiach natomiast został mi ten plastik który powinienem wyciągnąć założyć gumę i go wcisnąć , ale w żaden sposób nie mogę go wyciągnąć a nie chcę połamać.Już powoli tracę spokój ducha.Czekam na pomoc i pozdrawiam.

Okazało się że jednak trzeba użyć ''trochę" siły.Plastik potraktowałem śrubokrętem ,wyszedł założyłem harmonijkę i spowrotem wcisnąłem.Wszystko wróciło do normy.Dziękuje za wszelko pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...