Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Błąd airbag pomożecie?


krg1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Autko to vw polo z 2008r 1,4 tdi 80 ps

Dziś jadę sobie autkiem i nagle słyszę pip na liczniku rozświetlają się kontrolki z abs, ręcznego i poduszki mija 2 sek i abs i ręczny znika a poduszka zostaje.

Tak może ze trzy raz podczas jazdy. Po podłączeniu kompa jedyny błąd jaki jest to w airbagu

Control Module Part Number: 1C0 909 605 K

Component and/or Version: 17 AIRBAG VW51 0N 0011

Software Coding: 12599

Work Shop Code: WSC 00788

1 Fault Found:

01312 - Powertrain Data Bus

37-10 - Faulty - Intermittent

Dało się go skasować i puki co nic nie świeci. Gdzie szukać problemu, co jest nie tak??

---------- Post dopisany 18-03-2013 at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2013 at 13:13 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się wydaje że w momencie schylania się po gruszkę od cb mi się to oświeciło, a więc kręciłem dupskiem jedynie na fotelu ale znowu od niedzieli ani razu to nie wyskoczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może coś w kostce od air-bag pod fotelem nie łączyło i stąd ten problem. Jesli go wykasowałeś i się nie pojawia to się nie przejmuj. Jesli się pojawi znowu to zajrzyj pod fotel i sprawdź sobie wtyczkę czy dobrze siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..mam podobny problem w passacie b6, po zmianie akumulatora pokazuje błąd airbaga.. co zrobić?? czy zwykłe skasowanie vcds-em pomoże? jeśli możecie powiedzcie jak to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka sprawdzona i nic, ale zauważyłem zależność mam w samochodzie radio cb z presidenta harry3 i jak skasuje kontrolkę to się ona nie oświeci dopóki nie zacznę rozmawiać przez cb, można tak bez kontrolki jeździć i miesiąc ale jak w czasie jazdy zaczynam rozmawiać przez cb, zaraz oświeca mi się te błąd ale poza tym na chwile oświeca się kontrolka z abs, wspomagania, ręcznego ale z tych kontrolek nic w pamięci komputera nie zostaje. Co to może być ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...