Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ruch w branży - które modele Audi kradną najczęściej?


Audiofilm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Czytałem wątki o skradzionych audikach i zauważyłem, że najczęściej kradzione są starsze modele - B6/B7. Chyba że się mylę... Jako właściciel B8 mam trochę pietra, ale wychodzę z założenia, że to tylko auto, a jak ktoś się uprze, to i tak dmuchnie moją furę. Pytanie brzmi: Czy A4 B8 jest lepiej zabezpieczone od starszych modeli, czy póki co nie ma zapotrzebowania na tę wersję? Jak mają się zabezpieczenia Audi do VW? Mam na myśli fabryczne uprzykrzacze, bo te robione we własnym zakresie to zupełnie inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla pocieszenia powiem Ci ze na topie teraz sa hondy crv, civic ( ida jak woda ) i zaczely sie caravelle vw ;-)

ale a6 i a4 dalej na top liscie sa, nie wazne jakie modele, bo jak ktos spbie zarzyczy dany model w danym kolorze etc to taki zostanie dmuchniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj se spokój

ubezpiecz i śpij spokojnie

nie ma cudów, ktoś będzie chciał to zniknie, choćby skały s.ały

dla pewności byle gdzie nie zostawiaj, jadąc do CH wjedź na strzeżony za 5 zł/godz, bo to żaden wydatek i tyle

a reszta - olać

ciesz się autem i już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z bratem mieliśmy oglądać accorda do kupienia w Wwie. Miało stać na al.jerozolimskich (niedaleko rotundy) ... no właśnie miało... zaparkowaliśmy na miejscu gdzie jeszcze wieczorem stała :facepalm:

Złodziej jak będzie miał potrzebę to i zamurowanego zajuma :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio na osiedlu dmuchnęli Leona II, o 7:30 jeszcze stał o 8 już sąsiad parkował na jego miejscu. Ludzi pełno, każdy zna każdego osobiście i to nic nie dało.

Kiedyś oglądałem program gdzie mówili że ci lepsi kupują nowe auta w salonie z full zabezpieczeniami i później w garażach robią patenty jak uruchomić model auta i odjechać by nikt się nie spostrzegł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT ale jedno mnie dziwi. Ci co dali info że ukradziono im samochód to raczej Ci co nie dawno kupili samochód. Ale mimo to jeszcze bardziej mnie zastanawia jest to że ludzie na forach się chwala samochodami, wyposażeniem itp i te nie giną, przynajmniej nie słychać. To jest dla mnie fenomen. Na miejscu złodzieja to bym tylko przeglądał fora i zwijał te najlepiej doinwestowane przez właścicieli. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe OT ale jedno mnie dziwi. Ci co dali info że ukradziono im samochód to raczej Ci co nie dawno kupili samochód. Ale mimo to jeszcze bardziej mnie zastanawia jest to że ludzie na forach się chwala samochodami, wyposażeniem itp i te nie giną, przynajmniej nie słychać. To jest dla mnie fenomen. Na miejscu złodzieja to bym tylko przeglądał fora i zwijał te najlepiej doinwestowane przez właścicieli. :wink:

Te lepiej doposażone i zmodzone to się rzucają w oczy. Złodziejowi raczej na tym nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...