Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] A4 B6 by niewek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

To zainwestowales :-) fajne te zegary

Opublikowano
  • Autor

Dziś zrobiłem jakieś 200 km co sekundę patrząc się na zegar :grin::decayed:

---------- Post dopisany 21-03-2014 at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 23:57 ----------

Mój totalny rekord jeśli chodzi o spalanie w 1.8T. Zrobione ok. 300 km, 70% trasa, 30 % miasto :decayed:

Szkoda, że tak ciężko jest oprzeć się tej mocy, bo na prawdę mogłoby być bardzo oszczędne auto :grin::grin::grin:

q2wk.jpg

Opublikowano

to pokaz jeszcze srednia predkosc :wink: 90 na autostradzie??

Opublikowano
Ladnie polelciales z modami :-) po fmic pewnie trzyma doladowanie sporo dluzej ? Ile wyszlo malowanie dokladek i progow ?

No trzyma trzyma :wink:

Dokładki + cały przedni zderzak wyniosło mnie chyba 400 zł :wink:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 21:57 ----------

Taka sytuacja :banan::banan::banan:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/845/8gp2.jpg

Kodowanie immo pokonane, licznik od eSy on board :decayed:

zegary piekne ale wersja z druga skala gdzies bardziej mi sie podoba :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to pokaz jeszcze srednia predkosc :wink: 90 na autostradzie??

Dokładnie, stówa na tempomacie :decayed:

---------- Post dopisany at 02:28 ---------- Poprzedni post napisany at 02:27 ----------

Ladnie polelciales z modami :-) po fmic pewnie trzyma doladowanie sporo dluzej ? Ile wyszlo malowanie dokladek i progow ?

No trzyma trzyma :wink:

Dokładki + cały przedni zderzak wyniosło mnie chyba 400 zł :wink:

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 21:57 ----------

Taka sytuacja :banan::banan::banan:

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/845/8gp2.jpg

Kodowanie immo pokonane, licznik od eSy on board :decayed:

zegary piekne ale wersja z druga skala gdzies bardziej mi sie podoba :decayed:

Trafiło się to grzech nie brać :wink:

---------- Post dopisany 24-03-2014 at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 02:28 ----------

A także w między czasie ogarnięte oświetlenie wnętrza, a także zewnętrzne. W środku 6000k :wink:

Na zewnątrz:

Bixy 6000k

Postojówki 4500k

Przeciwmgielne LED 6000k

30to.jpg

---------- Post dopisany 26-03-2014 at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 14:24 ----------

W garażu zawitały nowe graty :decayed:

aw8t.jpg

4oia.jpg

Teraz dylemat co do koloru zacisków, w przyszłości w planach jest taka felga:

audi-speedline-8165923641211109462.jpg

Po głowie chodzi mi złoty kolor, całkiem niezły akcencik do niebieskiego koloru by był, co sądzicie? :wink:

Opublikowano

Fanie zmodzone auto:wink:

Szkoda że kalika (ośka) :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Już nie długo :decayed: Wszystko już leży, tylko jeszcze zbieram fundusze na sprzęgło żeby przy okazji wymienić :grin:

Opublikowano
Już nie długo :decayed: Wszystko już leży, tylko jeszcze zbieram fundusze na sprzęgło żeby przy okazji wymienić :grin:

:dancing:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Autem miałem delikatną kolizję i sprzedałem tak jak stało, więc temat :closed:

Niedługo pochwalę się nowym nabytkiem :dancing:

Opublikowano

A tak sie dobrze zapowiadało. Zamykamy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.