Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie wnętrza LED - Audi A4 B5


soulmaster3m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie nie wiem czy to ten dział ale jak nie to nie krytykujcie zrozumie. Potrzebował bym jakieś dobre żarówki h7 najlepiej plus 120%światła. Kiedyś gdzieś takie widziałem jakie byście polecali tylko na prawdę żeby były dobre do tego potrzebuje postojowe mogą być jakieś Ledy czy coś. I do ten jeszcze podświetlania rejestracji. Możecie na pw. Najlepiej żebym mógł kupić to w necie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam kilka pytań odnośnie oświetlenia wnętrza led w Audi a4 b6. Zrobiłem sam żarówki led z taśmy ledowej. Przecinalem je po 5 cm i lutowalem ze sobą szeregowo. Zmieniłem wszystkie światła i było wszystko ok, dopóki nie zmieniłem żarówek w bagażniku i z tyłu w podsufitce. Na drugi dzień aku padł. Teraz nawet po wyjęciu żarówek z bagażnika i podsufitki pokazuje pobór prądu od 0.7 nawet do 0.9mA.

Ma ktoś jakieś rozwiązanie albo może jakiś inny sposób na zrobienie samemu żarówek led.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam problem z lampka w drzwiach ale tylko kierowcy.
Zaczne od tego ze poszedlem na łatwiznę i zamowilem gotowe ledy i wymienilem wszystkie w suficie i schowku i w bagazniku. Swieci mega ale... Wlasnie w drzwiach kierowcy nie chca. Zapalaja sie na sekundę i gasnie. Przemienilem z innymi ktore dzialaja w pozostalych drzwiach ale efekt ten sam. Myslalem ze to wina zlego doboru rodzaju zarowki bo ori sa w3w a te ledy sa w5w...ale na normalnych w5w dzialaja. Jakies sugestie?

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem to samo...  włożyłem do tych drzwi w miejsce lampki czerwonej zwykłą żarówkę a leda zostawiłem w miejscu białej lampki i działa.

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...