Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dokładka co sądzicie ?


-RamzeS-

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dlatego prosiłem o foto na jaśniejszym kolorze, bo na czarnym nie widać jak się ona układa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAT1000 zdejmowałeś zderzak czy waliłeś wkrętami od dołu? Jaka długość wkręta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem wszystko na aucie, na kanale, trochę ręce podrapane ale bez problemu :decayed:.

Jedna uwaga, trzeba sprawdzić czy nie idą dołem zderzaka jakieś przewody: od sprysków czy klimy.

Ja wszystko złapałem na wkręty, a potem część zmieniłem na śruby, by dokładka nie odleciała

Zderzak jest zdjęty, bo zmieniłem na slinowy :decayed:. Jak chcecie jeszcze jakieś foty poglądowe to nie ma problemu, leży na balkonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz czyli nie trzeba zdejmać zderzaka.Też się tak przyglądałem (widziałem śruby) i zastanawiałem czy nie lepiej.Chyba złapie wkrętami, a później na spokojnie śrubami z podkładkami, bo się boję , że może ją wyrwać przy większych prędkościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da radę, tylko najlepiej robić to w dwie osoby (samemu się trochę męczyłem z ustawieniem ) i kilka razy dokładnie wymierzyć.

Zdjąłem tylko płytę pod silnikiem, nawierciłem już otwory w dokładce i powoli przykręcałem, potem co któryś zmiana na śrubę.

Jak dobrze ustawisz to końcówki ładnie zgrywają się z końcem zderzaka i nic nie trzeba obcinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lux. Wypłata 1-go i modzenie

---------- Post dopisany 04-04-2014 at 14:14 ---------- Poprzedni post napisany 27-03-2014 at 16:43 ----------

No i wpadła dokładeczka za 167zł z allegro.Zdjęcia na moim lakierze dla Bieniu

DSC05202.jpg

DSC05200.jpg

DSC05201.jpg

DSC05203.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba.Polecam wszystkim.Roboty 5 minut w dwie osoby.Za tą kasę mod jak ta lala.... .Jeszcze muszę coś z grilem wykombinować.A musiałem po ok. 1cm ciachnąć na końcach bo troszkę za długa, ale małe cięcie i nie ma rzadnego śladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie u tego gościa 6 lat temu kupowałem daszek do b7 avant do tej pory nic się nie rozwarstwiło ani nie uszkodziło. sam zamierzam kupić te dokładki.

powiem więcej. kilka lat temu kupowałem różne dokładki do b4 i nic się nie działo. w a6 c5 avant też tam kupowałem daszek i klient, któremu sprzedałem w 2008 roku moją perełkę jeździ do tej pory i daszek jest ok. często widzę to audi bo serwisowane jest u mojego znajomego.

powiem krótko - jak Ci się podoba to kupuj bo towar dobry i auto będzie ładnie się prezentowało.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę odgrzeje, dokładka ma być z której gerenracij leona? miałby ktoś jakiś numer ? :thumbup1:

rozumiem ze w dokładce trzeba przyciąć dwa środkowe bolce, o ile? ustawić, przewiercić małym wiertełkiem i powkręcać wkręty lub śruby?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszej generacji, numer OEM: 1ML805903

Ja te dwie wypustki ściąłem na równo z dokładką, pod lekkim skosem, by dopasować do zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro jest nowa Ory. Zaraz najde link to podeśle

Audi A4 B7

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

http://m.allegro.pl/nowa-dokladka-zderzaka-seat-leon-cupra-r-1ml805903-i4382803315.html tu masz link.

Audi A4 B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...