Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[b5 ANA] a4 b5 lift :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jak w opisie niedawno nabylem a4 b5 1,6 99 r modyfikacje na wiosne :decayed: doradzcie koledzy jakie felgi i zawias cenowo umiarkowane:)

[/url]<a  href=http://s14.postimage.org/472pxsma5/P1030182.jpg' alt='P1030182.jpg'> P1030181.jpg P1030188.jpg P1030198.jpg

Wyposażenie pojazdu:

- climatronic

- 4 poduszki powietrzne

- ASR

- ABS

- ESP

- EPC

- elektryczne szyby

- centralny zamek

- halogeny

- wspomaganie kierownicy

- welurowa tapicerka

- immobiliser

- alarm

- elektryczne lusterka

- podgrzewane lusterka

- elektrycznie regulowana wysokość świateł

- oryginalne radio

- szyberdach

- parktronic

- klimatyzacja

- hak

chyba wszystko:wink:

Opublikowano

kolego zapodaj opis dokładniejszy co w środku za wypas więcej fotek

Opublikowano

ładny egzemplarz... więcej fotek plz:whistling:

Opublikowano
  • Autor

panowie jutro dokoncze

Opublikowano

Nie ma spania dawaj opis :) Ładna furka heh też miałem problem z felgami. Początkowo myślałem o esach, ktoś napisał żeby zakładać rs i taki mętlik w głowie. W końcu padło na rh zw1 :), a teraz rozglądam się za gwintem. Jak chcesz zakładać gwinta (też o to pytałem każdy poleca tu supersporta, ale mam dwóch kupli co śmigają na mts i nie narzekają) żeby było mega nisko to też mega szeroką fele kupuj :) tak wg mnie :)

Opublikowano

do 1.6 to wiecej niz 17scie nie ma sensu pakować :D

Opublikowano
do 1.6 to wiecej niz 17scie nie ma sensu pakować :D

True story :wink:

Opublikowano

Ładna jest. Duży plus bo polift :good: Znów silnik nie bardzo :kwasny:

Opublikowano

ale 1.6 i tak nie jeździ :decayed: więc niech wygląda a bardzo ładne autko :wink:

Opublikowano
  • Autor

ok dodane:)

Opublikowano

Panowie, panowie. Każdy kupuje autko z silnikiem jaki mu odpowiada. Na pewno jeździ, a z palenia kapcia na każdym skrzyżowaniu to już może wyrósł:wink:

Opublikowano

fajna a4 mam taki sam silnik i jakoś się turlam ważne że jest w co dupe wsadzić i jechać;) co do zawiasu to najlepiej gwint ale to wszystko zalezy jaka masz kase a koło to ładowałbym 18 będzie to jakoś wyglądało, do swojej audicy kupiłem 18 teraz tylko czekam na wiosne i zakładam;)

Opublikowano

Silnik rzecz zmienna:wink:

Opublikowano

heh oli_b5 tylko to już grubsza sprawa, a co za tym idzie kasa :D już wolałbym chyba sprzedać i kupić z silnikiem którym jestem zainteresowany, ale każdy robi jak uważa. Wyposażenie ma super i klimka i szyberek fajnie :) Jeśli masz coś w planach dopisz jeszcze bo my ciekawi jesteśmy :)

Opublikowano

Ja tam na 1.6 nie narzekam, ale duze koła zamulą ten samochod, a 17stki mozna jeszcze dobrac tak z oponami, ze beda nie wiele wieksze niz ori 15stki, wiec dla mnie to optymalny rozmiar ;)

Opublikowano

fajny sedanik :wink:

Opublikowano
  • Autor

panowie chcialbym tu zalozyc sprezyny raczej gwint odpada za duzo jazdy w miescie i alus 17 doracie jaki komplet ?

Opublikowano
fajna a4 mam taki sam silnik i jakoś się turlam ważne że jest w co dupe wsadzić i jechać;)

Jak to powiedzenie: "Lepiej Choojowo jechać jak za***iście iść" :polew::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.