Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana wtryskiwaczy


empire20

Rekomendowane odpowiedzi

witam!!!

gdzie najlepiej wymienic wtryskiwacze w a4 1.9tdi afn chodzi mi o dobry warsztat w okolicach sosnowca katowic i jaka moze byc tej operacji cena ?? chodzi mi o cały nowy zestaw .

dzięki za pomoc pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniałem pod warszawą same końcówki zapłaciłem 200 zł, a za końcówki dałem 850 zł na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Danecki lub Adamczyk w Piekarach Śl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem o całych wtryskach bo o samych końcówkach słyszałem różne opnie mechanik który robi mi sprzęgło powiedział że mi je wymieni tylko musza by nowe bo nie ma sprzętu aby je regenerował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no 110 koników jest akurat a podoba mi się jazda na oparach chyba przejadę się do piekar śląskich na regeneracje tak z ciekawości pytałem o nowe wtryski w aso zaśpiewali 4000zł za komplet przy opcji oddania starych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebie temat :naughty:

Mam zamiar kupić końcówki wtrysków 0,216. Czy one są p&p, czy musze ustawiać coś w nich po przekładce?? Jakie ma być ciśnienie 190/300 czy 220/300? Silnik AFN/AVG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiane końcówek wtryskiwaczy robi się w specjalistycznym zakładzie i raczej sam tego nie zrobisz. Samemu można sobie wymienić kompletne wtryski , ale po takiej operacji trzeba ustawić kąt wtrysku co można samemu zrobić.Polecam wizytę serwisie np: w Piekarach Śląskich masz full serwis naprawdę bardzo dobrej jakości i warto tam jechać pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekary Śląskie jednak zbyt daleko jak dla mnie :confused4:

ja wymieniałem pod warszawą same końcówki zapłaciłem 200 zł, a za końcówki dałem 850 zł na allegro

mcm00 a gdzie ty dokładnie robiłes te wtryski??

Na forum golfa jest oferta 4szt po 750zł albo po wystrojeniu - 975zł, tyle że wysyła sie do goscia i jakieś 10dni trzeba czekać :gwizdanie:

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=198671

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscowości Dębe Wielkie koło Mińska mazowieckiego masz tam z Ryk jakieś 90 km też jest macher od pomp i wtrysków ja u niego wymieniałem końcówki i ustawiałem wstryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscowości Dębe Wielkie koło Mińska mazowieckiego masz tam z Ryk jakieś 90 km też jest macher od pomp i wtrysków ja u niego wymieniałem końcówki i ustawiałem wstryski

od ręki to ogarnie czy trzeba oddać wtryski na pare dni??

Jeszcze na alegro znaazłem za 185zł/szt

http://www.allegro.pl/item563428762_koncowki_wtrysku_rozpylacze_bosch_do_sil_tdi.html

wcześniej były widziałem po 140zł to człowiek nie myślał o tym :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra cena, ja dałem po 205 zł/szt, a do niego trzeba dzwonić i się umawiać, u mnie temat ogarnął w godzinę i skasował 200 zł, ale widać było że robotę ma we krwi :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...