Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Serwis klimatyzacji co ile?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie bo nie znalazłem tego w książce serwisowej co ile powinno się serwisować(przegląd, napełnianie) klimatyzację w b8, czy jeździć i dać sobie spokój o ile jest OK, czy trzeba tam systematycznie zaglądać?

I gdzie radzicie to robić w ASO czy jakieś zwykłe serwisy klimy?

Opublikowano

wymiana czynnika, osuszacza i dławika max co 2 lata

odgrzybianie co 2-3 miesiące

najlepiej jechac do kogos kto jest dobrze ogarnięty w temacie

w ASO Cie skroją

Opublikowano
  • Autor

wiesz ile taka przyjemność w ASO może kosztować?

Opublikowano

nie mam pojecia ale podejrzewam że ok 1000zł

trzeba zadzwonic i popytać

Opublikowano

Smród stęchlizną z klimy na rozruchu może być spowodowany tym , że zasyfiony jest osuszacz czy dławik. Czy to może jeszcze co innego ?

Opublikowano

osuszacz i dławik nie mają z tym nic wspólnego

smród jest od parownika w desce rozdzielczej

Opublikowano
  • Autor

1000zł masakra cena, no nic poszukam w swoich okolicach kogoś kto się na tym zna, chyba że możecie polecić kogoś z Wrocławia od klimatyzacji?

Opublikowano

sama wymiana czynnika to ok 150-200zł

ale z wymianą czesci i w ASO wyjdzie ok 1000

Opublikowano

W ASO chyba samo odgrzybianie 150-200 zł kosztuje z tego co pamiętam plus uzupełnienie czynnika zależy ile trzeba dobić. Osuszacz w serwisie będzie drogi 8K0 298 403 prawie 300 zł a taki sam kupisz poza serwisiem za 150 zł , dławik to już groszowe sprawy.

Opublikowano
wymiana czynnika, osuszacza i dławika max co 2 lata

odgrzybianie co 2-3 miesiące

najlepiej jechac do kogos kto jest dobrze ogarnięty w temacie

w ASO Cie skroją

Kolego wojtekz może niektórzy wymieniaja czynnik co 2 lata , odgrzybiają co 2 miesiące i pewnie wymieniają filtr kabinowy co 1 miesiąc o czym kolega devastation zapomniał wspomnieć. Tylko pytam się PO CO? skoro instrukcja obsługi mówi aby bez potrzeby do układu sie nie dotykać bo mozna narobić sobie niepotrzebnych kosztów. Jeśli klima chłodzi nie dotykaj - i tego sie trzymaj. Wszystko co musisz zrobić w tym układzie to wymiana filtru kabinowego co 1 rok najlepiej na wiosnę i tyle. jak poczujesz smród po włączeniu klimy jedziesz na odgrzybianie - pojawia sie to co ok. 2-3 lat. I jak klima chłodzi nic więcej nie robisz. Moje auto ma juz 6 lat i tylko wymieniam filtr ,raz odgrzybiałem i nic po zatym nie robiłem.

mam jeszcze Vectrę - w ciągu 8 lat oprócz wymian filtra , 1 raz odgrzybiałem i 1 raz dobijałem czynnik po 8 latach od ostatniego nabijania. Tak profilaktycznie bo klima chłodziła dobrze.

Służbowo jeżdziłem kilkoma markami i w żadnym nie było nic robione oprócz odgrzybiania raz na 2- 3 lata i wymiany filtra.

Chyba że chcesz wywalać niepotrzebnie pieniądze w klimę.

Opublikowano

gdzie Ty masz tę instrukcje ???? :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.