Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8TQ] ... zostało sprzedane


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Myślałem, że w tym dziale napiszę posta już gdy skończę poprawiać moją A4, lecz prędzej została sprzedana :( Powodów jest kilka:

- od dłuższego czasu zamierzam z dziewczyną zakupić działeczkę i budować domek, a ostatnio A4 nie była najtańsza w utrzymaniu :) Przeguby przednie 400zł, akumulator 200zł, AC 750zł, OC 370zł. To z takich opłat obowiązkowych tylko w tym miesiącu. Jak widać odłożyć nie za bardzo było z czego ;) Dodatkowo trochę było do malowania, do naprawy itp. Łącznie jeszcze ok. 3'000-3'500zł (maska, oba zderzaki, tylna klapa, czujnik abs, odma, problemy z ciśnieniem doładowania, słabnące już powoli amorki). Dlatego zdecydowałem, że na razie kupione zostanie jakieś autko tanie w utrzymaniu (prawdopodobnie nieduży VW 1.9TDi AFN- przy tej samej ilości przejechanych km wychodzi ponad połowę taniej mimo LPG)

- auto gdy kupiłem już było do poprawek lakierniczych. Przez rok czasu właściwie wiele się nie zmieniło i nie zanosiło się na szybką zmianę, gdyż znowu planuję wyjechać do USA, a tym razem już nie sam więc i koszty większe dwukrotnie (blisko 20'000zł).

Poniżej link do mojej zakończonej aukcji:

http://allegro.pl/item147742564__audi_a4_1_8_turbo_quattro_lpg_.html

Jestem o tyle zadowolony, że klient dowiedział się ode mnie o WSZYSTKICH usterkach, które dodatkowo zostały wyszczególnione (na jego życzenie) w umowie. Ja nie miałem nic do ukrycia - o auto dbałem bardzo :)

Aukcja wystawiona ot tak ;) Tak naprawdę to myślałem, że nie będzie zainteresowania tym autem, a tu telefony się urywały ;) Auto ostatecznie zostało sprzedane za 17'200zł. Myślę, że cena nie taka zła biorąc pod uwagę, że trzeba trochę do autka dołożyć, wartość wyszłaby prawdopodobnie ponad 20'000zł.

Autka trochę mi szkoda oczywiście, ale nie można mieć wszystkiego na raz ;) Pocieszam się tym, że gdy zamieszkam już we własnym domku to napewno wrócę do A4 tyle, że nowszej bo mam wielki respect do tego auta - kiedykolwiek to będzie :mrgreen:

Mam nadzieję rozumiecie...

PS. tydzień temu zakupiłem nowe oryginalne soczewki Valeo z kostkami do przeróbki - jeśli są chętni mogę odsprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traviz, skoro sytuacja Cie do tego zmusila, a do tego planujesz w przyszlosci zakupic podobne cacko to chyba nikt tu nie bedzie mial nic przeciwko.

PS. tydzień temu zakupiłem nowe oryginalne soczewki Valeo z kostkami do przeróbki - jeśli są chętni mogę odsprzedać ;)

No prosze, a ja myslałem, ze pochwalisz sie zmiana. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś, zgadza się ;) Jeszcze raz dzięki za pomoc w zakupie ;) Tak od jakiegoś czasu już zastanawiałem się nad sprzedażą i wystawiłem ogłoszenie żeby sprawdzić czy jest zainteresowanie, no a że trafił się klient to sprzedałem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traviz, autek możesz mieć ile zechcesz

kupować i sprzedawać

szacunek za cel (działka , dom) - to jest to a autko, bedzie ich pewnie wiele

myślę tylko że z przodu będą mialy OOOO :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając takie szczegółowe ogłoszenie nie dziwię się że klient trafił się tak szybko (widać, że dbałes o auto).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaCZeK, z tego co sie orientuje to sa ori Valeo lampki, wiec foty na forum znajdziecie. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valeo chala ze najlepiej swieca ale za piekne to one nie sa

oj bluźnisz czlowieku. :evil:

Ale kazdy ma swoje gusta i gusciki.

Wybór należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aCZeK napisał/a:

valeo chala ze najlepiej swieca ale za piekne to one nie sa

oj bluźnisz czlowieku. :evil:

Nie znam ladniejszych lamp do A4 B5 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaCZeK, valeo nie swieca najlepeij spytaj kezora, jego H1 swieca lepiej niz moje

Pikuś napisał/a:

aCZeK napisał/a:

valeo chala ze najlepiej swieca ale za piekne to one nie sa

oj bluźnisz czlowieku. :evil:

Nie znam ladniejszych lamp do A4 B5 :roll:

no chlopaki powiemze te cleary dzielone sa ladniejsze niz ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby każdy był taki szczery przy sprzedaży autka hmmm , no ale zglądniesz do nas czasami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki za dobre słowo :smile: Mój ojciec powiedział, że tym ogłoszeniem to przesadziłem - jemu nie chciałoby się chyba czytać ;) Ale sądząc po ilości telefonów nie było tak źle tym bardziej, że ludzie nie pytali o stan itp. tylko kiedy można przyjechać i obejrzeć ;) Same konkrety :D

Napewno będę się tu pojawiał równie często bo w przyszłości zamierzam wrócić do A4 ;)

Co do fotek i lampek - postaram się zrobić zdjęcia, ale wierzcie mi - soczewki leżą u mnie może 10 dni a może i nawet mniej ;) Nawet ich dobrze nie wyjąłem z pudełek ! Są NOWE i ORYGINALNE Valeo. Do tego Pikuś zakupił mi w ASO nowe kostki do przeróbki ;) Lampki kosztowały mnie dokładnie 820zł razem z kostkami.

Zastanawiam się tylko nad ceną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też swego czasu sprzedałem B3 na rzecz kupna mieszkanka ... jak widzisz ciągle wierny audi więc i tobie życzę powodzenie w układaniu życia i szybkiego powrotu do czterech kółek (na kierowicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampki wystawione na aukcji ;) Zdecydowałem się na "licytację" ponieważ jest sporo chętnych, a ja sam nie jestem zdecydowany co do ceny ;) Wiadomo - lampki nowe, nieużywane i żeby zaraz na nich sporo stracić... trochę lipa... Nie chcę na nich zarobić, dlatego im wyżej tym lepiej ;) Cena minimalna za same lampki została ustawiona na 700zł bez kostek. Z kostkami wychodzi tyle co ja kupiłem same soczewki, no ale się zobaczy... może nie strace zbyt dużo, a może tylko tak mi się wydaje ;)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=149860851

PS. ale musicie przyznać, że fotki wyszły elegancko ;) Choć może trochę niewyraźne, ale mi się podobają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...