Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

glosniki w tylnych drzwiach b5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam zamiar jak sie ociepli zabrac sie za elektryke tylnych szyb:wink: wszystko juz czeka a ze boczki mam od avanta to sa w nich glosniki i tu moje pytanie czy warto je podlaczys jesli mam glosniki ori w tylnej polce jak to w sedanie hmmm radyjo mam symphony

jesli tak to jak to ogarnac zeby dobrze gralo:wink:

Opublikowano

heheh bede robil identyk operacje i boczki tez mam z avanta razem z glosnikami tak wiec podpinam sie do pytania jak podlaczyc te glosniki i do czego?:hi:

Opublikowano

ja podpiąłbym je równolegle z głośnikami z tylnej półki,

Opublikowano
  • Autor

wlasnie wydaje mi sie ze lepiej pod przod bo na tyl idzie bass:decayed:

Opublikowano

bas idzie bo to są głośniki niskotonowe ;) a jeśli montujesz głośniki takie same jak w przednich drzwiach to można podłączyć się równolegle z tymi z drzwi przednich, będą działały nawet z nieuruchomionym silnikiem

Opublikowano

ja bede mial orginalne z drzwi tylnych to do przednich czy do tylnich, wolalbym do tylnich bo wtedy moge regulowac na radiu tył przód

Opublikowano
bas idzie bo to są głośniki niskotonowe ;) a jeśli montujesz głośniki takie same jak w przednich drzwiach to można podłączyć się równolegle z tymi z drzwi przednich, będą działały nawet z nieuruchomionym silnikiem

co ma tutaj do rzeczy uruchomiony silnik ?

Głownie to zależy jakie macie radio.

Jezeli jest niefabryczne to temat zgłowy bo mamy 4 kanały.

Jeżeli fabryczne to albo wpiąć sie do przednich, albo do tylnych. Ja bym się wpinał w tylne. ;)

Albo założyć jakiś nieduży wzmak i na tym ciągnąć głośniki. :wink:

I w dodatku nie tee dział.

Opublikowano

dobra to zapytam tak

jak podpiac te glosniki, radio mam nie ori blaupunkta sd48 które podlaczone jest pod ori nie rezana instalacje auta bez zadnych adapterów bo blaupunkty robione byly z ori wyjsciami audi

Opublikowano

"...co ma tutaj do rzeczy uruchomiony silnik ?"

może i ma, u mnie działa to tak,że nie zadziałają tylne głośniki zanim nie uruchomisz silnika, zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora? może...

Opublikowano

bendix, skoro masz nie ori radio, to masz radio najpewniej 4 kanałowe. Przy wyjsciu z radia masz 2 kostki, jedna zasilajaca, a druga glośnikowa. Wpinasz się w wolne piny i po robocie.

piter1114, żadne zabezpieczenie, po prostu niezła rzeźba, radził bym ci się przyjrzeć twojej instalacji

Opublikowano

No muszę przejrzeć schematy bo tylne głośniki to wiem ze zasilane są razem ze wzmakiem z kostki mini ISO tej trzeciej

Opublikowano

ogólnie w avantach tylne głośniki były zasilane z wzmaka z tyłu autka

Opublikowano
  • Autor

masz nr czesci (wzmaka) albo jakies foto jak wyglada???

Opublikowano

moge zrobic foto jak to u mnie wyglada w sedanie, wzmak jest razem z jednym z glosników nokii

Opublikowano

tez przerabialem to podpiolem sie pod przednie głosniki , grało ładnie :wink:

Opublikowano
  • Autor
moge zrobic foto jak to u mnie wyglada w sedanie, wzmak jest razem z jednym z glosników nokii

no w sedanie tylne w polce sa ze wzmacniaczem to wiem bo tez mam sedana ale jesli bedziemy wkladac glosniki w tylne boczki od avanta to wzmaka tez chyba trzeba co? gdzie on jest w avancie? w subooferze?

Opublikowano

Chyba tak

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Podłącze się pod temat bo na dniach zakładał bede elektryke na tył i mam boczki z miejscem na głosniki. Radio to ori concert plus. Gdzie się w takim przypadku lepiej podpiąć ? Ciągląc kable do głosników w tył czy i pod nie się podpinać czy do przodu i wtedy pod przednie głośniki? W tylnych drzwiach bedą ori głosniki z avanta z tylnych drzwi. Ktoś orientuje się gdzie będą lepiej grały podłączone pod przednie czy tylne głośniki?

---------- Post dopisany 12-04-2013 at 01:16 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 21:40 ----------

UP

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.