Zmiana radia Chorus na Concert

Witam mam pytanie czy jest są jakieś komplikacje, problemy ze zmianą radia z Audi Chorus (kaseciak) na Audi Concert (CD). Czy wymiary są identyczne czy trzeba coś przerabiać czy wystarczy wyciągnąć radio Chorus i podłączyć Concert ? Mam audi A4 B6 2002 rok Avant. Z góry dziekuję za pomoc.

wyciągasz jedno wkładasz drugie:decayed: jedyne co może niedziałać jak trzeba to radio ale jeśli mieszkasz w mieście to nienależy sie tym przejmować:wink:

Potem podpinasz Yatoura i masz MP3:decayed:

Potem podpinasz Yatoura i masz MP3:decayed:

A co to takiego Yatoura ?

To mnie pocieszyliście to jak kupię takie radio to wystarczy je tylko przepiąć ?

AUDI CONCERT II A4 B6 B7 CD 2001/2007-IDEALNE (3084652707) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

I wszystko będzie działać. :)

Jeszcze pamiętaj że musisz mieć kod, ale jeśli go nie masz to 40zł rozkodowanie :decayed:

widze że na tej aukcji co podesłałeś jest.

ja zrobiłem taką operację jak Ty chcesz chorus->concert i jestem bardzo zadowolony :wink:

Jak bym miał dać 400pln za concerta CD to wolał bym kupić zmieniarkę 1din zamontować ją w schowku i przy odrobinie szczęścia wszystko z dodatkową kieszenią i kablem wyjdzie 200pln a mam 6CD a nie jeden.

Ewentualnie jak już kolega wyżej pokazywał emulator zmieniarki.

To jeszcze jedno pytanie skoro juz wszytko wiem to jeszcze mi powiedzcie czy nie trzeba jakiejś nowej kieszeni w którą wsadza się radio.