Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakopane, pokoje.


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

Macie panowie jakies sprawdzone fajne pokoje w zakopcu ? Bo chce sie wybrac na weekend majowy i niestety ale polecany przez kolege gosc juz nie ma miejsc wolnych. zalezy mi na pokoju z lazienka, duzym lozku i parkingu :) I cena zeby jakas wielka nie byla :) Tak 40-50 zl /osobe choc jesli bedzie taniej to sie nie pogniewam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja mam bardzo fajne miejscówki w Zakopanem. Pokoje z łazienką (duży prysznic) Duże wygodne łóżko :) balkon z widokiem na giewont, Duży płaski TV, internet Wifi itp oraz parking na posesji zamykanej bramą na pilota. Ja płaciłem 45-50zł nie pamiętam ze śniadaniem 10zł więcej było. Do krupówek 8 minut spacerkiem :)

pokoje apartament noclegi w Zakopanem wypoczynek API 4

Szczerze polecam :) jakbyś miał jakieś pytania to pisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pensjonat Gubałówka ... czysto i z balkonu już masz super widoki. Ceny ok 55 ze śniadaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki panowie, jak ktos ma cos jeszcze, niech pisze, niedlugo podzwonie i mam nadzieje ze sie uda cos znalezc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przynajmniej raz w roku zatrzymuję się w Białym Dworku na Jaszczurówce.

"Biały Dworek" Zakopane

Choć jak byłem na początku miesiąca to szykowali się do jakiegoś remontu więc trzeba by zapytać jak to aktualnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj że ceny na weekend majowy są wyższe tak jak na ferie i święta, więc nie sugeruj się cennikami bo w tych okresach zawsze jest drożej więc dzwoń i pytaj czy są wogóle miejsca wolne w tym okresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwoń tu 609501735 nazwy nie pamiętam 100m od fontanny na Krupówkach, pokój, tv, balkon, parking, łazienka, lodówka, widok na Giewont miła obsługa 5 razy tam byłem polecam, w zimie 3 dni auto stało -20 i nie zagadało to właścicielka pomagała, 50zł doba

---------- Post dopisany at 22:55 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

o tu Pokoje Gościnne Beata Dawiec - Zakopane - kwatery prywatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...