Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kontrolka turbiny :/


orzeszek75

Rekomendowane odpowiedzi

witam :) wczoraj wieczorem zapalila sie kontrolka turbiny :( od miesiecy co jakis czas auto wchodzilo w tryb awaryjny ale wystarczlo wylaczyc silnik zapalic i wszystko wracalo do normy. Kontrolka zapalala sie juz dwa razy ale po podlaczeniu pod komputer wystarczylo blad usunoc , ale po dzisiejszej wizycie w warsztacie blad sie nie usunol choc auto jedzie normalnie. Jutro przejza wszystki weze do turbo bo mowia ze moze byc jakas nieszczelnosc. Czy jesli wszystko bedzie normalnie to da sie jakos wylaczyc ta kontrolke ?? A moze ktos ma jakis pomysl jak sie uporac z tym problemem:/????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

wiec ta kontrolka to taki czajniczek z dwoma smigielkami jedno od gory drugie z boku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę o kontrolce turbiny

daj zdjęcie jak to wygląda, a jaki błąd na vagu?

taka kontrolka?

t_htup_0807_01_zhonda_check_engine_light_aka_mil_cel_or_idiot_light_882.jpg

jeżeli taka, to jest kontrolka sterowania silnika a nie turbiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kontrolka się zapaliła, to znaczy że jest jakiś błąd. Nie ma co jej wyłączać, tylko trzeba znaleźć przyczynę błędu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ta kontrolka :) jutro jade do mechanika i mam nadzieje ze cos znajdzie choc moze byc ciezko skoro wszystko dziala prawie dobrze . prawie mam na mysli turbine ktora sie co jakis czas wiesza :/ ale jak wymienie jutro lozyska i jakies sworznie to ja przegonie po autostradzie i mam nadzieje ze ja przedmucha:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie w pierweszym momencie zaciekawiła ta kontrolka turbiny. Jak masz możliwość to vag i powinieneś wiedzieć coś więcej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec ..lozysko wymienione dziwnie cichutko sie zrobilo w aucie :) a turbina...dostala pozadnie w dupe i kontrolka zgasla:) kochane 1,9TDI :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...