Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2013 hot line na żywo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dawać relację z wideło :decayed:

Opublikowano

Ja popatrzę :beach:

Ciekawe kto tego roku będzie foty klepał :naughty:

Opublikowano

Uuu już widze łączność się zerwała :decayed:

To znak że impreza na bogato sie zaczęła :grin:

Opublikowano
Ja popatrzę :beach:

Ciekawe kto tego roku będzie foty klepał :naughty:

Dobrze, że mi przypomniałeś o bateriach, abym podładował!

Opublikowano
Uuu już widze łączność się zerwała :decayed:

To znak że impreza na bogato sie zaczęła :grin:

albo już im brakło i spać poszli :polew:

Opublikowano
Uuu już widze łączność się zerwała :decayed:

To znak że impreza na bogato sie zaczęła :grin:

Chyba pólfinały w czołgach się zaczeły :polew:

Opublikowano
Uuu już widze łączność się zerwała :decayed:

To znak że impreza na bogato sie zaczęła :grin:

Chyba pólfinały w czołgach się zaczeły :polew:

Ciekawe kto zostanie mistrzem :eusathink:

A może już do sklepu polecieli bo towar sie skonćzył :decayed:

Opublikowano
Ja popatrzę :beach:

Ciekawe kto tego roku będzie foty klepał :naughty:

Jeszcze masz czas ...........wpadaj do mnie do zajedziemy na kontrole do BT :naughty:

Opublikowano
Opublikowano

Popłynąłeś :polew:

Opublikowano

może chłopaki już śpią :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja yam jeszcze nie spie ale Wladi I domin juz koniec hege my z marvibkiem dajemu, czrkamy na spevial

Opublikowano
Ja yam jeszcze nie spie ale Wladi I domin juz koniec hege my z marvibkiem dajemu, czrkamy na spevial

no no widac po twoim stylu pisania :decayed:

Opublikowano

Młody ty jakimś slangiem piszesz czy juz klawiatury nie dowidzisz :polew:

Opublikowano

spokojna Twoja rozczochrana - dziś byłem założyć zimówki (bo od 2 tygodniu już latałem na letnich) więc warunki mi nie straszne:wink:

quattro nawet na łysych pod Stasindę wjedzie- a jutro znów ma padać, chyba mnie przekierują do Gdańska na lotnisko...:wallbash:

---------- Post dopisany at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Ja yam jeszcze nie spie ale Wladi I domin juz koniec hege my z marvibkiem dajemu, czrkamy na spevial

ale nagrzmocony, jak sołtys w dożynki...:grin:

Opublikowano
Ja popatrzę :beach:

Ciekawe kto tego roku będzie foty klepał :naughty:

Jeszcze masz czas ...........wpadaj do mnie do zajedziemy na kontrole do BT :naughty:

Grzesiu mam taką chęć, że kto wie :whistling:

Opublikowano

no to nad czym myślicie-na jeden dzionek zawsze wpaść można...:wink4:

Opublikowano

hehe gdybym troszkę bliżej mieszkał to owszem czemu nie, a tak najbidniej 7h w jedną mańkę musiałbym jechać :kwasny:

Opublikowano

Pany śnieg napierdziela cały czas ... uwierzcie mi bez zdjęć :wink:

Jak co to jutro z rana cyknę i wkleję tu jak sprawa wygląda , ale jest na serio "zimowo" :whistling:

Opublikowano

Panowei Młody z MArcinem czekamli n a mnie do 1 w nocy

pachali auto i tylko dzieki nim stoi pod stasinda

teraz poszli sapc do juz za nie mogli...reszta ekipy tez juz kima

---------- Post dopisany at 03:50 ---------- Poprzedni post napisany at 03:49 ----------

a co do drogi to jest naparwde ciężko i oby jutro tzn. dziś było lżej :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.