Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomocy , interpretacja kodu vag :)))


niko12344

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie ,

jesli mozna prosic o pomoc , gdzie szukac przyczyny , mianowicie turbo powoli sie wkreca i osiaga troszke wiecej niz zamierzone , na wyzszych biegach faluje przy max bucie , kod bledu na pl vag . 17695.P1287 zawor obejscia turbosprezarki/zawor zwrotny zaworu ssacego turbosprezarki - przerwany obwod pradowy n249 , mysle ze to n75 sie posypal ale moze ktos juz mial do czynienia ,bo nie wiem co zamowic ? :)) Dziekuje za zainteresowanie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bład tyczy sie zaworka sterujacego zaworem DV jest on pod kolektorem ssacym .sprawdz napiecie na wtycze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , tylko ten zaworek u mnie nie istnieje , jest odlaczony tak zamo jak erg , dv , mam blow offa , dlatego pytam co szukac , stawiam na n75 , tylko jaki kupic zeby wytrzymywal 1,2 bar np. 034 906 283 k , j ? Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób pozbyłes sie zaworka n249? jesli masz tylko odpiete przewody idace do zaworu DV to i tak sterownik traktuje n249 jako działajacy zawór .sam bład mówi o otwartym obwodzie pradowym i nie ma to nic wspólnego z n75 i DV . a ten bład powoduje przejscie sterownika w tryb awaryjny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odlaczone bo mam turbo k24 custom , wiec trzeba bylo sie pozbyc , dogadalem juz z tunerem , blad byl jest i bedzie , to nie tego wina , musze wymienic n75 a jak nie to bedzie to czeka mnie strojenie , moze mapa padla . Pozdro , pytanie gdzie kupic jakis porzDny n75 , na allegro jakies tylko jakiies inne numery , ja mam 058906283 c , nie moge znalesc , moze 034 906 283k albo j ? Gdzie kupic ????

---------- Post dopisany 09-04-2013 at 00:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-03-2013 at 23:05 ----------

Mam odlaczone bo mam turbo k24 custom , wiec trzeba bylo sie pozbyc , dogadalem juz z tunerem , blad byl jest i bedzie , to nie tego wina , musze wymienic n75 a jak nie to bedzie to czeka mnie strojenie , moze mapa padla . Pozdro , pytanie gdzie kupic jakis porzDny n75 , na allegro jakies tylko jakiies inne numery , ja mam 058906283 c , nie moge znalesc , moze 034 906 283k albo j ? Gdzie kupic ???

Temat zamkniety , skonczone wymiana n75 i regulacja gruchy . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...