Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie mieści się obok akumulatora - w pionie :decayed: Tyle że ja Staga mam :wink:

Ile wyłożyłeś na Barracudy? - może być PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi: Widzę w temacie że spawałeś zderzak od S-ki . Mam ten sam problem tylko poszukuję takiego plastiku PA/ABS nie miałbyś takiego na zbyciu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi: Widzę w temacie że spawałeś zderzak od S-ki . Mam ten sam problem tylko poszukuję takiego plastiku PA/ABS nie miałbyś takiego na zbyciu ??

Musisz szukać jakiś zderzaków na szrocie lub jakiś skrzynek narzedziowych bo one sa z tego samego plastiku. I do tego jakiś koło z głowa ktory sprawa u mnie po zdjęciu farby okazały sie wszędzie nity i szpachla trzeba było niektóre elementy strugac na nowo. Mnie całość z częściami(plastik) u kumpla wyszło ok 250zl. Jak bys miał bliżej to bym ci załatwił spawanie.

A co do baraków to sprawa otwarta niecałe 70zl za sztukę chyba nawet 65 ale juz nie pamietam.

Bedzie cieplej pokombinuje gdzie to przełożyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłeś moją aukcje :) niedługo po nie jadę, już dzwoniłem do tego kolo na początku tygodnia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłeś moją aukcje :) niedługo po nie jadę, już dzwoniłem do tego kolo na początku tygodnia :decayed:

Polerka robi robotę dobry zakup będzie Dariusz :jerk::naughty:

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Felgi 9 x17 ET30 RH AG Cup Audi Merc 5x112 + OponY (3865033329) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ja to upatrzyłem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te RH AG Cup rwią suty :naughty:

No rzuciły mi sie w oko 9 cali i et 30 takie jak chciałem :banan: ale tych moich nikt nie chce za 1000 :facepalm: eh...:sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś bardziej ponętne foto zapodaj i wystaw jeszcze raz pod innym nickiem, wstaw na forum itp. (dział sprzedam 100 postów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś bardziej ponętne foto zapodaj i wystaw jeszcze raz pod innym nickiem, wstaw na forum itp. (dział sprzedam 100 postów)

Czekam za kasa od kumpla najwyzej beda leżeć te ale tych nie przegapie RH :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się wtrącę :decayed: 9" i et 30 - ciemno to z przodu widzę :whistling: a i tył beż rolki się chyba nie obejdzie :decayed: Poza tym to koło pięknie leży tylko na mocno zglebionym aucie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się wtrącę :decayed: 9" i et 30 - ciemno to z przodu widzę :whistling: a i tył beż rolki się chyba nie obejdzie :decayed: Poza tym to koło pięknie leży tylko na mocno zglebionym aucie :naughty:

Teraz mam et35 8.5 cala i jeszcze miejsce jest cos tam:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tak jak ja :decayed: i rzeczywiście "miejsca jeszcze coś tam jest" ale dolicz sobie + 0,5 cala na szerokości felgi i + 5 mm et i zrobi się ciasnawo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem na jakiej oponie latasz ale koło idzie na zewnątrz o 11,4 mm a to - wbrew pozorom - naprawdę sporo...szczególnie na osi skrętnej :whistling:

Ale robimy off top koledze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moze u was być cos miejsca przy 8,5" i et35, jak przy porszakach na glebie >60cm wywala błotniki, sprawdzone na majówce u armiego, chyba nie macie solidnej gleby, przód przy et35 wymaga rolki:whistling: u mnie przy et32 i tych parametrach z 215ką był spas, przy skręcie tarło by o ranty błotnika:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moze u was być cos miejsca przy 8,5" i et35, jak przy porszakach na glebie >60cm wywala błotniki, sprawdzone na majówce u armiego, chyba nie macie solidnej gleby, przód przy et35 wymaga rolki:whistling: u mnie przy et32 i tych parametrach z 215ką był spas, przy skręcie tarło by o ranty błotnika:wink:

Prezes u mnie nie ma gleby - dlatego miejsce jest :grin: Błotnik zaklepany i 215 opona to się i mieści ale z przodu więcej nie wejdzie wg mnie bez wypychania nadkoli :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...