Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !


darek995

Rekomendowane odpowiedzi

to przy 9j i et 30 jeździć tyko do przodu :grin: najlepiej jakbyś michał coś przypasował.

U mnie w standardzie będzie jeździć 8j i et35 w tamtym roku (2013) robiłem rolkę przodu bo mi ocierało na oponie 215/50. Teraz jest cisza dlatego chce koło o takich samych parametrach - wygląda dobrze i da się przemieszczać po Polsce w dłuż i w szerz :decayed:

Do kobiety nie mam cudów drogi. :whip2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak moze u was być cos miejsca przy 8,5" i et35, jak przy porszakach na glebie >60cm wywala błotniki, sprawdzone na majówce u armiego, chyba nie macie solidnej gleby, przód przy et35 wymaga rolki:whistling: u mnie przy et32 i tych parametrach z 215ką był spas, przy skręcie tarło by o ranty błotnika:wink:

U mnie sie obeszlo bez rolki i na kapciu 225 a mialem przod zrobiony na 60cm ale teraz jest podwyzszony na okolo 62 cm Bo zima wiec bylo ok opona sie chowala w nadkolu:)

---------- Post dopisany at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

to przy 9j i et 30 jeździć tyko do przodu :grin: najlepiej jakbyś michał coś przypasował.

U mnie w standardzie będzie jeździć 8j i et35 w tamtym roku (2013) robiłem rolkę przodu bo mi ocierało na oponie 215/50. Teraz jest cisza dlatego chce koło o takich samych parametrach - wygląda dobrze i da się przemieszczać po Polsce w dłuż i w szerz :decayed:

Do kobiety nie mam cudów drogi. :whip2:

Jedynie zapodam dystans nie za duzy z tylu zeby wysunac:jerk: bo jak maja byc problemy przy 9 to odpuszcze:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaje filmik z dźwiękiem wydechu na życzenie. Tak pracuje tylko końcowy + 3 x przelot AWG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaje filmik z dźwiękiem wydechu na życzenie. Tak pracuje tylko końcowy + 3 x przelot AWG.

Dariusz dziwiek mega :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z chęcią bym Ci zapodał od spodu ale obecnie nie mam gdzie wjechać. :facepalm:

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 17:35 ----------

Zakupy cz.2 skończone :

Alusy + nowe linki recznego zakupione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaje filmik z dźwiękiem wydechu na życzenie. Tak pracuje tylko końcowy + 3 x przelot AWG.

a widzisz, wuja czorny dobrze radzi, zobaczymi kiedy Cie zacznie denerwować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wuja czorny nie raz poradzil na ostrowie trzeba przylac :) czekal jak sie uloza mercedesy na lato :)

---------- Post dopisany 03-02-2014 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2014 at 22:41 ----------

LorinserLM6Silver.jpg

taka sytuacją :decayed: szarpnąłem z tej aukcji co Michał wklejał - tylko taniej.:naughty: 18x8j et35 styknie.

Teraz Opony muszę kupić 225/40 ma ktoś w dobre cenie ? bo jak nie to myślę nad nowymi Nakang NS2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup 215 beda lepiej wygladaly , bo na 8j 225 to duzej gleby nie zrobisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i do tego bedzie balonowato:decayed: szkoda że nie szukałeś szerszej:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam sie czy nie bedzie tarło bo na 17 miałem 215 na tym samym et i szerokości i rolek zrobiłem by nie ocieralo. Ale 215/40 czy 215/45? Bo z kalkulatory wychodzi ze bedzie trochę zaniżalo prędkość.

A co do szerszej to nie było a to mi wpadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

et35 z 225 bedzie Ci tarło jak zrobisz glebe ponizej 61cm, czyli taka co wyglada:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ewentualnie jeszcze 215/45 ? To wyjdzie w tych granicach tego co miałem 215/50/17

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:48 ----------

Co do gleby to myśle jeszcze jak nisko zejść bo czesem 4 przewiozę a do kobiety mam dojazd troga piaskowa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty to kupiłes w 17tce? to nie ma co mówić o glebie bo jeżdzić sie nie bedzie dało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty to kupiłes w 17tce? to nie ma co mówić o glebie bo jeżdzić sie nie bedzie dało:wink:

hahah xD ostro , bylo trzeba 18 kupic xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 215/45/17 latem 60 - 61cm i da sie jezdzic :wink:

---------- Post dopisany at 15:27 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

kupil 18 tylko porownal opone 215/45 do 215/50 na 17 jak mial wczesniej :decayed: przynajmniej tak zrozumialem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 215/45/17 latem 60 - 61cm i da sie jezdzic :wink:

Wszystko zależy od wprawy, ja śmigałem na 18 z oponą 215/35 i gleba z przodu 56cm, tył 56,5cm:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 215/45/17 latem 60 - 61cm i da sie jezdzic :wink:

Wszystko zależy od wprawy, ja śmigałem na 18 z oponą 215/35 i gleba z przodu 56cm, tył 56,5cm:naughty:

dokladnie a gdtybym raz w tyg 5 osob nie wozil to bym jeszcze opuscil:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 215/45/17 latem 60 - 61cm i da sie jezdzic :wink:

Wszystko zależy od wprawy, ja śmigałem na 18 z oponą 215/35 i gleba z przodu 56cm, tył 56,5cm:naughty:

samobójca :grin: przy 58 już jest wyzwanie, w tym roku chce zejść do 57 i to raczej już max dla mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasno napisałem ze 18" tylko porównywalnym z 17" które miałem w tamtym sezonie. Cel jaka gleba to ok 60-61-62 nie wiecej bo nie wjade :)

Tylko jak to spasic z opona ? 225/40? 215/40? 215/45? Może ktoś ma foto 215/45?

P.s Czorny to z taka gleba do garazu bym nie wjechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...