Skocz do zawartości
IGNOROWANY

migajaca dioda włącznika swiatel


Gość adus20

Rekomendowane odpowiedzi

nie zauwazyłem tego wczesniej ale miga mi ta dioda zaznaczona na czerwono, nie umie sie doszukac zadnych informacji na ten temat, jedynie co znalalem to ze niby konczy sie jej zywot, ale ona miga regularnie wiec ewentualne jej spalenie chyba odpada, ktos ma jakis pomysl

beztytuuel.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dioda do wymiany, narazie mruga pozniej zgasnie calkowicie. Wiem bo sam tak mialem tylko u mnie jeszcze cala prawa strona wylacznika mrugala. Ja idac na latwizne kupilem nowy wylacznik na allegro, zamiennik cena 100zl i podmienilem cala elektronike oraz obudowe bo w starym mialem poscierana. Styki ktore zalaczaja swiatla pozostawilem stare gdyz pracowaly lepiej od nowych zamiennikow :) To ci powinno pomóc. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-wlacznik-swiatel-rozbiorka-naprawa-podswietlenia-32677/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dioda pewnie jest dobra, brak styku

trzeba rozebrać włącznik i poprawić luty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie - Juz niedlugo przestanie migac - Za kiloka dni przestanie wogule swiecic :decayed: - przerabiane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od długo nie trzeba bylo czekac, dzisiaj umarla, ale wylutowalem diode z jakies ladowarki samochodowej, przyszlifowalem gore bo troszke dłuzsza byla (nie przeszkadzalo by to w niczym) i wlutowalem. Działa i świeci ok, zadnej roznicy, tylko zastanawia mnie dlaczego dioda sie spalila, nie miala przebarwien itp, wada fabryczna ?

Tak czy siak dziekuje za pomoc, temat do zamkniecia lub usuniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...