Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dymienie w okolicach turbiny


marcin a4b5

Rekomendowane odpowiedzi

A co się może z nimi dziać?

---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:05 ----------

Marcin a4b5

Czyli łapie ci drugi z objawów jakie podałem wcześniej. Ja bym nie był taki pewny tych szklanek chociaż komuś tam pomogło ponoć. Ja wymieniłem 2x szklanki na INA (efekt taki że poszło z kieszeni kilka stówek i nic więcej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklanka ina do VP kosztuje ok 40zł u forumowych dostawców, ruvilla mozna załatwic za 30zł koszt nie duzy choc roboty przy wymianie troche jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile napewno wie co mu boli bo inaczej znowu będą tylko koszta ale miejmy nadzieję że zrobi i będzie po problemie. Będę czekać na info czy zrobi i co zrobi. Nie mam za dużo kasy i nie bardzo chce ładować się w koszty więc mam nadzieję że wszystko będzie dobrze no i koszta nie będą zabójcze. Dziś byłem prawie cały dzień na trasie i tak patrząc to po rozgrzaniu do 90 stopni to objawów nie ma. Widocznie tylko przy zimnym silniku jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zalany 10w40 i do tej pory nic się nie działo. Wiem tylko że zbliża się czas wymiany oleju bo już sporo na nim zrobiłem

---------- Post dopisany 05-04-2013 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 26-03-2013 at 06:23 ----------

Jak tam Grzesiekkbc samochód u mechanika już czy jeszcze nie prowadziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie oddałem go jeszcze bo nie dojadę do niego z racji że siedzi bardzo nisko a on mieszka w takim trudnym terenie. Myślę że na piątek, sobotę oddam mu.

---------- Post dopisany 14-04-2013 at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany 07-04-2013 at 16:51 ----------

Jutro oddaje dziada do naprawy, aż się boję co tam może wyskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jeździ, nie podpiera zaworów nawet na pełnym bucie w podłodze. To jest ta dobra wiadomość. Zła to ta że nie chciał powiedzieć co było powodem, podchodziłem go z gadką z każdej strony i nic. Wziął 100zł za to bo jak twierdzi czasem może podeprzeć ale tylko na zimnym co ma poprawić jak mu oddam jeszcze raz auto bo teraz mi już było potrzebne.

---------- Post dopisany 20-04-2013 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 17-04-2013 at 21:24 ----------

Co jeszcze się poprawiło to to że silnik pracuje o połowę ciszej i nie mam drgań w okolicy 1800-2300 obr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...