Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa Paliwa 1.8TQ BFB


kanarios

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję pompy paliwa do A4 B6 1.8TQ BFB i teraz pytanie, czy trzeba konkretnie wymienić tylko i wyłącznie na taką do tego modelu silnika (BFB] czy może być inna ? A jak tak to jakich szukać ?? Moja niestety od kilku dni głośno wyje więc boję się że to już jej ostatnie dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0906087N - pompa paliwa, identyczna dla modeli AVJ, AMB, BFB, BEX, ASN, BBJ, AVK :hi:

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

POMPA PALIWA 8E0906087N AUDI A4 B6 B7 A6 3.0 ASN (3075337925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

pare dni temu przerabiałem temat pompy paliwa w sojej audi A4B6 1.8T avj nigdzie nie mogłem znalęśc samej pompy VDO i niestety został tylko ASO , koszt prawie 1600 zł . a ta pompa z postu wyżej alegro napewno nie pasuje do avj bo widziałem ją w całości u siebie przed wymianą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg etki pasuje. Masz numer swojej starej pompy?

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

Tfu, wróć! Faktycznie Q, nie zauważyłem, poniżej wyciąg z etki:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli myslisz o tej simens vdo czy jakos tak to nie podejdzie :decayed: tez miałem taki problem skonczyło sie na ASO i jest git :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem fakture z przed paru dni , pompa paliwa ale nazwa się na fakturze moduł który zawiera kosz ,pompe paliwa i czujnik paliwa , bo inaczej nie sprzedają , można od razu wcisnąc i kosz i czujnik paliwa który się nie psuje

A4B6 1,8 T avj - moduł pompy paliwa nr. 8E0919051CJ

filtr paliwa nr. 8E0201511L

i po wymianie pompy palwa jest cisza czy to z rana czy po paru odpaleniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...