Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto na ślub


mlodzian4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie mam problem potrzebuje fajne autko na wesele które ma miejsce 20 kwietnia Na rynku jest duzo limuzyn itd. ale mnie to nie kreci chciałbym jakieś nowe autko najchętniej AUDI i to czarne na ledach itd. ale nie mogę znaleźć żadnych ciekawych ofert. mieszkam koło Wrocławia ok 60 KM wiec tam tez szukam samochodu na swój ślub ale kiepsko mi to idzie. Więc pytanie do was orientuje się ktoś może gdzie wypożyczają takowe samochody z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem jechać A8 i kupiłem lokalną gazetę z ogłoszeniami dla danego regionu i tam znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ślubu jechałem Jaguarem XJ znajomego , autko stare bo 1988 roku ale polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang fajny ale jak tam zmieścić 5 osób ????? chyba ze świadkowie drugim Mustangiem by jechali :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang fajny ale jak tam zmieścić 5 osób ????? chyba ze świadkowie drugim Mustangiem by jechali :decayed:

a co ty sie o nich martwisz w koncu tym pan mlody i pani mloda maja jechac :wink:

zaluje tylko ze moj sie nie dal namowic by ciezarowka jechac :facepalm: a sam jest kierowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wiesz co mówisz człowiecze chociaż byś sobie darował głupi komentarz a to czym się jedzie do ślubu do indywidualna sprawa biorącego ślub a skoro już zakłada taki wątek to można koledze za sugerować coś innego równie dobrze możesz mu traktor wstawić jako sugestię a może mu się podoba i twoje komentarze są zbyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za zwrot człowiecze ? :facepalm: Jak już masz zamiar kogoś pouczać to zastosuj interpunkcję i duże litery.

Jeśli ktoś chce wspominać czasy komuny i złomy zwane autami proszę bardzo, jego wola.

Ale jechać do najważniejszego wydarzenia w życiu takim koromysłem to jakiś poroniony pomysł.

W dodatku autor tematu napisał wyraźnie że che pojechać audi więc jak do tego ma się 125p ?

Wyraziłem swoją opinię do której na forum mam prawo, więc poluzuj sobie gumkę w kalesonach, bo żal tego czytać.

mlodzian4 obejrzyj sobie wątki aut klubowiczów z Twojej okolicy i zapytaj na PW.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poluzuj swoją gumkę,też wyraziłem swoją opinie na temat twojego komentarza,więc daj sobie na wstrzymanie,idź na piwo wypij moja zdrowie ja wypije twoje,bo mozemy sobie tu pisać do usranej śmierci i zaśmiecać niepotrzebnie wątek więc powodzenia życzę i niech sobie jedzie każdy czym chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie pojechałbym do ślubu PRLowskim złomem.

To chyba jeden z najlepszych polskich wynalazkow gdyby każdy mówił jak Ty to nawet takiego bysmy nie mieli

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ----------

A co do tematu to jak nie audi to z nowszych autek mógł bym alfe 159 polecić nawet sam bede w przyszłym roku polowal na taką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...