Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] przesiadka na B8 2.0 TDI 143 quattro avant


noxix

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zakupu! :wink:

Co do drzwi zamykania drzwi to tez mnie to troszke irytuje bo w B6 drzwi zamykały sie ciszej z takim głuchym uderzeniem a tutaj trzaskają tak jak w jakimś "tarpanie" :decayed:

Jak drzwi trzaskają jak w tarpanie to trzeba by było przyjrzeć się bliżej przeszłości, bo coś musi być nie tak :kwasny:

U mnie jak bym nie zamykał... czy mocno, czy lekko... to zawsze cichutko i przyjemnie dla ucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorek super odnosnie środka też tak kiedys myślałem a dzisiaj w życiu bym się nie zamienił na B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu! :wink:

Co do drzwi zamykania drzwi to tez mnie to troszke irytuje bo w B6 drzwi zamykały sie ciszej z takim głuchym uderzeniem a tutaj trzaskają tak jak w jakimś "tarpanie" :decayed:

Jak drzwi trzaskają jak w tarpanie to trzeba by było przyjrzeć się bliżej przeszłości, bo coś musi być nie tak :kwasny:

U mnie jak bym nie zamykał... czy mocno, czy lekko... to zawsze cichutko i przyjemnie dla ucha.

A widzisz cudzysłów??

Poprostu w B6 zamykały sie z takim głuchym fajnym uderzeniem a tu jest inaczej, słychac takie uderzenie jakby uszczelki jednej brakowało. Dodam, że sprawdzałem w salonie (300 metrów od mojej chaty) z inną B8 używaną i jest tak samo.

Ps. auto kupione w salonie z gwarancją więc na przeszłośc nie ma co zbytnio patrzeć :whistling:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ----------

Kolorek super odnosnie środka też tak kiedys myślałem a dzisiaj w życiu bym się nie zamienił na B7

Co do narzekania na użyte materiały to ja nie wiem czego ludzie narzekają, moim zdaniem jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. auto kupione w salonie z gwarancją więc na przeszłośc nie ma co zbytnio patrzeć :whistling:

No niby tak jest w teorii, ale jednak nie zawsze w praktyce...

TVN Turbo (program "Turbo Kamera")

Był odcinek w którym babka kupiła z salonu NOWEGO FIATA 500 z gwarancją jak to podkreśliłeś!

Wniosek? Samochód lakierowany, po drobnej kolizji :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. auto kupione w salonie z gwarancją więc na przeszłośc nie ma co zbytnio patrzeć :whistling:

No niby tak jest w teorii, ale jednak nie zawsze w praktyce...

TVN Turbo (program "Turbo Kamera")

Był odcinek w którym babka kupiła z salonu NOWEGO FIATA 500 z gwarancją jak to podkreśliłeś!

Wniosek? Samochód lakierowany, po drobnej kolizji :whistling:

No tak w PL jest to możliwe ale w UK już nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...