Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niska temperatura oleju na zegarach


mo2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Temperatura oleju dochodzi max do 80 stopni. Na jakim kanale w vagu mogę ją sprawdzić ? Co może być przyczyną takiego wskazania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnych temperaturach to normalne:wink: Więcej to będzie w lato w dłuższej trasie powyżej 100km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że to było w dłuższej trasie. Ponad 400km i generalnie po autostradzie przy grubo nieprzepisowej prędkości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki olej wlany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

castrol gtx 10w40. Generalnie to plukanka po poprzednim wlascicielu, ktory wlal mineralny :facepalm: . Na dniach wymiana na semi magnatec'a . Zegary vdo , eng. przedlift jezeli to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszales wskazowki?

zmieniales cos licznik? wczesniej jaka miales?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

castrol gtx 10w40. Generalnie to plukanka po poprzednim wlascicielu, ktory wlal mineralny :facepalm: . Na dniach wymiana na semi magnatec'a . Zegary vdo , eng. przedlift jezeli to ma znaczenie.

jaki masz tam silnik ze chcesz wlac to gówno ? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazowki nie ruszalem. licznik był zmieniany , ale nie przeze mnie. Nie zwracałem wczesniej uwagi na temp. Silnik AFN. Czemu magnatec to gowno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem na magnatecu w 3 poprzednich autach i nie stwierdzilem gowna pewnie motul Ci tu zaraz beda wciskac do pb do on do lpg czyli do wszystkiego a jak do wszystkiego to do,, ale ,,,sie nie wypowiadam tu na ten temat bo je zaraz zacznie.

Sluchaj siebie i na co Cie stac

Co do licznika to tak ......dzis troche pojezdzilem i jak patrolowka po mescie jezdzilem to 80 st nie przekroczylo dopiero pozniej jak depnolem na trasie to 95 ale ja proponuje Ci zrobic test zegarow i bedziesz wiedzial czy wskazowka jest dobrze ustawiona bo tu mogl ktos przesunac lub zle zalazyc

Jak cos to mam gdzies fotki jak to powinno wygladac jak nie masz kabla to wyjmij zegary i sprawdzisz

jak znajde fotki to CI podrzuce no chyba ze na forum bedziesz szukal ale to morze temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dworzu jest zimno wiec sie nie spodziewaj ze bedzie w silniku temperatura oleju na 90-100 stopni

ale czujnik moze zawsze podawać zle wartosci

Magnatec 10w-40 nadaje sie ale do smarowania zawiasów w chlewie albo stodole

wlej pełen syntety, wybór jest szeroki

silnik odetchnie bedzie lepiej i ciszej pracował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...