Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Niestabilny fotel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem, fotel pasażera w mojej audi jest strasznie niestabliny, przy skrętach poprostu "buja" na lewo i prawo. Jest jakaś możliwość regulacji tego? Czasami po ustawieniu odległości fotela nie chce zaskoczyć blokada.

Opublikowano

slizg przedni prowadnicy siedziska (żółte mydełko) Kosyt w aso 70pln za siedzenie. Ja kupilem ostatnio na szrocie za 3 pln.... i jest gitara :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A ja taki sam problem miałem z fotelem kierowcy w swojej laluni.

Wiele nie myśląc - zdjąłem blokadę z przodu i dwie klapki z tyłu - fotel na maxa do tyłu, przechyliłem ile mogłem i oplątałem pasem bezp. :)

Na podłodze jest tego typu prowadnica / \ raz młotkiem z jednej strony raz z drugiej strony i się doprostowała /\ (fotel nie lata już na boki)

podklepałem (wygiąłem) jeszcze górną część tej prowadnicy z dziurą żeby poszła lekko do góry (wydłużyła się) i fotel zaskakuje podczas zmiany odległości od kierownicy, dobrze jest troszeczkę smaru narzucić na szynę pod fotelem. Czas pracy ok 30min.

Opublikowano

A ja taki sam problem miałem z fotelem kierowcy w swojej laluni.

Wiele nie myśląc - zdjąłem blokadę z przodu i dwie klapki z tyłu - fotel na maxa do tyłu, przechyliłem ile mogłem i oplątałem pasem bezp. :)

Na podłodze jest tego typu prowadnica / \ raz młotkiem z jednej strony raz z drugiej strony i się doprostowała /\ (fotel nie lata już na boki)

podklepałem (wygiąłem) jeszcze górną część tej prowadnicy z dziurą żeby poszła lekko do góry (wydłużyła się) i fotel zaskakuje podczas zmiany odległości od kierownicy, dobrze jest troszeczkę smaru narzucić na szynę pod fotelem. Czas pracy ok 30min.

No ja tam z młotkiem do swojej niuni się nawet nie zbliżam :shocked:

W ten sam sposób możnaby uniknąć wydmuchania uszczelki pod głowicą - wywalić i obspawać naokoło :wallbash:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

A ja taki sam problem miałem z fotelem kierowcy w swojej laluni.

Wiele nie myśląc - zdjąłem blokadę z przodu i dwie klapki z tyłu - fotel na maxa do tyłu, przechyliłem ile mogłem i oplątałem pasem bezp. :)

Na podłodze jest tego typu prowadnica / \ raz młotkiem z jednej strony raz z drugiej strony i się doprostowała /\ (fotel nie lata już na boki)

podklepałem (wygiąłem) jeszcze górną część tej prowadnicy z dziurą żeby poszła lekko do góry (wydłużyła się) i fotel zaskakuje podczas zmiany odległości od kierownicy, dobrze jest troszeczkę smaru narzucić na szynę pod fotelem. Czas pracy ok 30min.

rafik28 czy możesz to opisać troche jaśniej i wrzucić jakieś fotki :mysli:

Opublikowano

no ja też miałem przygodę z fotelem kierowcy miał luzy do przodu i tyłu wyczytałem na forum że to ślizgi kupiłem w aso komplet wymieniłem i doopa dalej to samo wymontowałem drugi raz fotel i po dokładnych oględzinach okazało się że pęknięty jest zawias który reguluje fotel góra dół, precyzyjny spaw załatwił sprawę przy okazji nasmarowałem prowadnice teraz fotel śmiga jak nówka sztuka :decayed:

Opublikowano

A ja taki sam problem miałem z fotelem kierowcy w swojej laluni.

Wiele nie myśląc - zdjąłem blokadę z przodu i dwie klapki z tyłu - fotel na maxa do tyłu, przechyliłem ile mogłem i oplątałem pasem bezp. :)

Na podłodze jest tego typu prowadnica / \ raz młotkiem z jednej strony raz z drugiej strony i się doprostowała /\ (fotel nie lata już na boki)

podklepałem (wygiąłem) jeszcze górną część tej prowadnicy z dziurą żeby poszła lekko do góry (wydłużyła się) i fotel zaskakuje podczas zmiany odległości od kierownicy, dobrze jest troszeczkę smaru narzucić na szynę pod fotelem. Czas pracy ok 30min.

Nie trzeba młotkiem walić :no: , wystarczy ślizgi wymienić i na pewno będzie lepiej się przesuwać po ślizgu niż po metalu! :kwasny:
Opublikowano

Mam pytanie czy jest duży problem aby wymątować siedzenie pasażera. Buja mi się góra dół :mysli:

Opublikowano

Mam pytanie czy jest duży problem aby wymątować siedzenie pasażera. Buja mi się góra dół :mysli:

Musisz zdjąć zapinkę która jest na środku z przodu, odkręcić dwa plastiki z tyłu na końcach prowadnic i fotel wyjeżdża do tyłu! No i jak masz poduchy w fotelach albo grzanie to kable rozpiąć po uprzednim zdjęciu minusowej klemy od aku. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.