Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba a analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla Twojego silnika dla oceny jego stanu potrzebujemy:

Statyczne - 000,001,003,004,007,013,018 i 023

Statyczne w trybie Basic Settings - 003,004,011

Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011

Przypominam, ze logi wykonujemy na max nagrzanym silniku.

Pozdrawiam i powodzenia

Opublikowano
  • Autor
Dla Twojego silnika dla oceny jego stanu potrzebujemy:

Statyczne - 000,001,003,004,007,013,018 i 023

Statyczne w trybie Basic Settings - 003,004,011

Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011

Przypominam, ze logi wykonujemy na max nagrzanym silniku.

Pozdrawiam i powodzenia

kolego to jak to się ma do : http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/

teraz to nie wiem jakie logi robić?

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

Dla Twojego silnika dla oceny jego stanu potrzebujemy:

Statyczne - 000,001,003,004,007,013,018 i 023

Statyczne w trybie Basic Settings - 003,004,011

Dynamiczne - 001,003,004,008,010 i 011

Przypominam, ze logi wykonujemy na max nagrzanym silniku.

Pozdrawiam i powodzenia

wg. twojej wypowiedzi brakuje tylko 010

Opublikowano

dynamicznych nie zrobiłeś

Opublikowano
  • Autor

no nie zrobiłem ,raz że dopiero co ogarniam,a dwa to trochę mi czasu zajęły statyczne i przerobienie w excelu

Opublikowano

Po co sie meczyc w przerabianie e exelu skoro jest specjalna strona do wrzucania logow

vaglog.rtnet.pl/

Opublikowano
  • Autor

statyczne

Log (0 - 000,001,003)

Log (1 - 004,007,013)

Log (2 - 014,018,023)`

Basic Settings:

Log (0 - 000)

Log (1 - 003)

Log (2 - 011)

Log (3 - 004)

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:20 ----------

Po co sie meczyc w przerabianie e exelu skoro jest specjalna strona do wrzucania logow

vaglog.rtnet.pl/

chłopie jak byśmy się kiedyś spotkali to wiszę Ci bro

Opublikowano

Spoko :) Przydaly by sie dynamiczne teraz i nastepnym razem dogrzej auto bo miales 75st tylko;)

Opublikowano
  • Autor

no właśnie coś nie halo bo żeby mi temp. skoczyła do 90 st. to muszę przejechać 30 km. termostat wymieniałem na jesieni i sam nie wiem:doh:

Opublikowano

Popraw kąt synchronizacji.

Opublikowano
  • Autor
Popraw kąt synchronizacji.

kolego po przeczytaniu twojego postu i przejrzeniu forum widzę o co kaman,jak by jeszcze jakieś spostrzeżenia były to będę wdzięczny,co do kąta to trochę pogody i ogarnę.

---------- Post dopisany 03-04-2013 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 22:20 ----------

Witam ponownie,zrobiłem wreszcie logi dynamiczne,bardzo proszę o analizę :hi:.

Log (0 - 011,011,011)

Log (1 - 008,008)

Log (2 - 003,003,003)

Log (3 - 011,003)

Log (4 - 008,003)

Opublikowano
Popraw kąt synchronizacji.

kolego po przeczytaniu twojego postu i przejrzeniu forum widzę o co kaman,jak by jeszcze jakieś spostrzeżenia były to będę wdzięczny,co do kąta to trochę pogody i ogarnę.

---------- Post dopisany 03-04-2013 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2013 at 22:20 ----------

Witam ponownie,zrobiłem wreszcie logi dynamiczne,bardzo proszę o analizę :hi:.

Log (0 - 011,011,011)

Log (1 - 008,008)

Log (2 - 003,003,003)

Log (3 - 011,003)

Log (4 - 008,003)

jest ok , jezdzij

Opublikowano
  • Autor

Cieszą takie słowa!

Tylko na co następnym razem zwracać uwagę żeby nie zakładać niepotrzebnych tematów,jestem laikiem i nie mam pojęcia o co kaman,może ktoś mi krótko objaśnić?Dodam że studiuję już tydzień temat diagnostyki i za nic nie mogę się połapać w tych logach.

Opublikowano

Naucz sie je tylko robic i zamieszczac poprawnie....

Kąt synchro podregulowałes ??

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
Naucz sie je tylko robic i zamieszczac poprawnie....

Kąt synchro podregulowałes ??

Jeszcze nie,u mnie na podwórku błoto po kostki więc nie mam jak cokolwiek zrobić,ale kwestia kilku dni i będzie poprawiony

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2013 at 23:36 ----------

Witam panowie jestem zmuszony odgrzać temat,problem mam trochę z innej półki niż w temacie,ale może lepiej objaśni to filmik:

Co możecie mi powiedzieć o tym odpalaniu?Jak to poprawić?

Opublikowano

Sprawdz swiece zarowe czy sa sprawne. Poza tym niepotrzebnie 2 razy grzejesz swiece. I tak nic wiecej Ci to nie daje wrecz predzej je szlak trafi o ile jeszcze działają :)

Opublikowano

kiedyś też tak miałem i wymiana świec pomogła :)

Opublikowano

Jeśli termostat jest dobry to wymień czujnik temperatury płynu chłodzącego - odpalanie na pewno się poprawi, kąt synchro popraw jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś bo za bardzo na "+" jest. 5 minut roboty ;)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Termostat właśnie wymieniam,kupiłem w serwisie bo te zamienniki wymieniam co rok.Chociaż nie jestem pewny czy jest ori bo zapłaciłem w serwisie 116 zeta.

Opublikowano

Masz uwalone zegary?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.