Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] B5 by Michau . Summer 2014


Dadok34b

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś alu :banan: i polerka na wiosne co się mu przyda i to co Ci mówiłem przyciemnianie przednich lamp :naughty:

ale to już zależy i może trochę go do ziemi przybić :grin:

plany będą i są dobre , sesja z umytymi będzie na wiosnę bo teraz ta pogoda to maras :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierając się na sesje moje było czyste^^ wajcha po placu na felunię pomogła ale i wsumie tak na czysto wyszło.. a Lancelota, wyposażyć w grilla i szperować na letnie fele, przekonaj się na żółte halogeny co reszta na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas mu mówię ze alu gleba grill i halogen na lancelota to chyba nie jest jeszcze przekonany:grin:

ale takie auta w naszym rejonie chyba nie ma ?:kox:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

W ostatnich moich przemyśleń doszedłem do wniosku iż na chwilę obecną dekory nie pójdą w czarny połysk tylko w carbon :wink: jak ktoś to robił niech powie czy łatwo i jaki jest tego efekt bo to ważne , no i muszę też zrobić tylne zaciski w mój pseudo `czerwony` MaxFly94 i Andrzej Toja wiedzą o co chodzi :naughty: . No i myślę że lekkie pranie wnętrza tez nie zaszkodzi :wink:

Więc kolejne efekty będą niedługo widoczne , jeśli macie jakieś dobre pomysły modyfikacji mniejszym kosztem to piszcie , podrzucajcie fotki bo może coś się przyda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszny nie śmieszny ale ostanio uratował mi tył auta przed moherami na drodze ... . w Dowodzie był tylko że zdjęty a ja go ponownie przykręciłem bo potrzebowałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie audi to poezja , w tym aut co miałem a troszkę ich było to to jest najlepsze :wink:

w przyszłości przy zmianie będę się skupiał na audi a na chwilę obecną to b6 lub b7 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moich ostatnich pytań do klubowiczy czy jeśli okleję dekory carbonem mogę go jeszcze utrwalić bezbarwnym ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ok na allegro ją znajdę , poszukam dziś u mnie w miejscowości :wink:

---------- Post dopisany at 23:50 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------

jak mówiłem jest i tak dekory wyjebane w carbonie :banan:

49087921254228966438.jpg

53428667494589029642.jpg

92327588423956723998.jpg

i zdjęcie jak się to prezentuje przy ledach w nocy :grin:

98113204280824558844.jpg

na razie tyle teraz jakieś drobiazgi i czekamy na grubszy przypływ gotówki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor środka nie przemawia do mnie :sick3:

rozwiń swą opinię :wink:

Konkretnie szare wnętrze :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor środka nie przemawia do mnie :sick3:

rozwiń swą opinię :wink:

Konkretnie szare wnętrze :kwasny:

takie zwykłe , szybko sie brudzi , ale za to niebieski mi się nie podobało a z drewnem też odpada , moje gusta są dziwne , no i wybrałem taką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o stan auda o dbam o to pedantycznie , zawsze musi być czysto i pachnąca , w aucie nie palono więc jest ok , a dekory moim zdaniem pasują tam :grin:

---------- Post dopisany 07-04-2013 at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 20:21 ----------

wzięło mi dziś na wspominki i tak w związku z tym chcę wam przedstawić moje poprzednie auto VW ! :grin: Vento :wink:

krótko i na temat 1.9TDI 90 seria + wirus na około 115 , kolor bordowy , rok 1997i zdjęcia :

lato :

76775232446034951141.jpg

zima :

08472333067545009977.jpg

83935931909798211467.jpg

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o stan auda o dbam o to pedantycznie , zawsze musi być czysto i pachnąca , w aucie nie palono więc jest ok , a dekory moim zdaniem pasują tam :grin:

No po pierwszym zdjęciu z oklejania listw jakoś tego nie widać:whistling: i jeszcze taki dywanik...

Oklejenie wyszło fajnie ale nie wstydź się napisu quattro bo chyba tam jest:wink: no i konsole przydało by się okleić.

Vento:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...